Doronjo ile Black Jack Evleniyor Mu?

Evlenmeyi düşünen iki karakteri daha detaylı inceleyelim

1 Ocak 2018 gününde , Evlilik Destek Servisi Hayat Arkadaşı Ajansının web sitesinde yayınlanan bir reklam videosuna göre Doronjo ile Black Jack’in evlilik hazırlıkları içinde bulunduğu ortaya çıktı.

Doronjo ile Black Jack’in tatlı telaşı adlı reklam videosunda ‘’Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan buluşma!’’ ifadesi yer aldı.

NGO çalışanı olarak tanıtılan Doronjo, Doktor olarak tanıtılan Black Jack ile karşılaşır ve evlilik için fikir alışverişinde bulunmaya başlarlar. Dikkatli baktığımızda Black Jack’in, dayanılmaz ve iğrenç biri olan Doronjo ile evlenme konusuna ılımlı yaklaştığını görüyoruz. Bu ilişkinin devamını YouTube kanalından takip edebilirsiniz.

 

 

Gelen yorumlar

Bu haftaki ilişki tanıtımı hakkında,

-Doronjo da çok uzun süredir bekar yaşıyor. Yavaş yavaş iyi birini bulup evlense iyi olur bence. Bu noktada, manganın tanrısı dediğimiz Tezuka Osamu’nun yarattığı karakter olan Black Jack’in uygun bir damat adayı olacağı düşüncesindeyim.

 

Doronjo ile Black Jack’in bir araya getirilmesi hakkında,

-Tekrar düşününce aslında çok yakıştıklarını fark ettim. Doktor olması da güzel bir şey bence. Ama komedi animesi ile ciddi bir manganın karakterleri olarak aslında farklı dünyaların insanları bunlar. O yüzden ileride iyi geçinebileceklerini sanmıyorum.

 

-Bunun pek çok kişinin ilişkisine etki edeceğini düşünüyorum. Doronjo, karakter olarak eskiden beri gösteriş yapmayı seven biridir ama özünde iyi bir insandır. Buradan Doronjo’ya sesleniyorum. Rica ediyorumi bugüne kadar seninle evlenmek isteyen düzgün bir aday bulamadın. Şimdi elindeki bu şansı sakın kaçırma. Black Jack delikanlı adamdır.

Damat Tarafının Görüşleri

İlişki tanıtımı hakkında,

-Bu ilişkiden memnun olan pek çok insan olacağını sanıyorum, üstelik ‘’evlenmek’’ gibi bir konu hakkında çok hassas olan pek çok fanın da buunduğunu düşünürsek karşımıza çıkan görüntü Doronjo ile Black Jack’in birlikte dünya evine girmesinin ikisinin karakterini de olumlu yönde etkilecek olması yönünde oluyor. Bu durumdan ben de çok memnunum tabi.

-Tezuka hayranlarının görüşleriDoronjo

-Suşinin avokado ile evlenip tüm dünyada ün kazanmış olması gibi. Bu karakterlerin yaratıcıları da bu evlilik dolayısıyla dünya çapında ün kazanacaktır sanıyorum. Tezuka Osamu eserlerini anlatan bir evrende devam edecektir evlilikleri. Bundan sonra dünyadaki pek çok diğer önemli karakter de benzer şekilde dünya evine girse çok güzel olmaz mı?

Çeviren: Samet Atik

Kaynak