Teasing Master Takagi-san’ın 2. Sezonundan Yeni Bir Görsel ve Açılış Şarkısı Duyuruldu

 

Animenin web sitesinde seri ile ilgili yeni bir görsel yayınlandı ve açılış şarkısını duyuruldu.  Yuiko Ōhara Sōichirō Yamamoto ‘nun Teasing Master Takagi-san Karakai Jōzu no Takagi-san  mangasının Temmuzda çıkacak 2.sezon animesi için açılış şarkısı olan Zero Centimeters’i seslendirecek.

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=95&v=vnuHgINUbIA

 

Ayrıca web sitesinde ilk açılış şarkısı olan “<em><strong>Iwanai kedo ne</strong></em>” yer alıyor. Animenin 2. sezonu Temmuz’da seyirciyle buluşacak.

 

Yönetmen  Hiroaki Akagi  2. sezonda da  Shinei Animation ‘da yönetmenlik koltuğunda oturacak.

Shin’ya Une yönetmen yardımcılığında yer alacak.  Kanichi Katou  (Black Clover, Idol Time PriPara), Aki Itami (Flowers of Evil, The Comic Artist and His Assistants) ve Hiroko Fukuda  (Amanchu! Advance, Uchi no Oochopus) yeni yazarlar olarak seride yer alacaklar.   Takano  karakter tasarımcısı olarak yine kadroda yer alıyor.

Sırasıyla  Takagi-san ve  Nishikata<k arakterlerinin seslendirme sanatçıları  Rie Takahashi  ve <strong>Yuuki Kaji  yine ikinci sezon için döndükleri kesinleşti.

 

  1. Sezonun Tanıtım videosu  aşağıda

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=eKiYU9d03qc

 

Yamamoto mangayı  Gessan ‘ın ( Monthly Shonen Sunday ) alt dergilerinden olan Gessan Mini’ de 2013 yılında mangasını yayınlamaya başlamıştı.

İlk Tv Animesi ” Anime no Me ” program kuşağında 2018 Ocak’da yayınlanmaya başlamıştı.  Crunchyroll animeyi Japonca,  Funimation ise ingilizce dublajlı haliyle yayınladı.