ONE PUNCH MAN 2. Sezon Başlama Zamanı Belirlendi

Anime severlerin hoşuna gidecek bir haberimiz var! Sevilen anime serisi One Punch Man 2. sezon çalışmalarına başlandı.

Kesin bir çıkış tarihi verilmese de, International Business Times,  One Punch Man‘in 2. sezonunun bu yılın sonlarına doğru yayınlanmasının hedeflendiğini iddia ediyor. MaNganın yaratıcısı Yusuke Murata da, Madhouse Entertainment ile 2. sezon için ilk fazda olduklarını doğruluyor.

One Punch Man 2. Sezon ne zaman başlıyor

BitBag’in haberine göre Murata, 2. sezonun da birinci sezon kadar iyi olacağının garantisini veriyor aynı zamanda Saitama’nın maceralarına devam edecek olmasından da herkes kadar heyecan duyduğunu söylüyor. One Punch Man’in ilk sezonu Civil War hikayesinin başlangıcında,106.3. bölümün sonunda sona ermişti.

Animenin 2. sezonunda hangi kötü karakterin yer alacağı da açığa çıkmadı ama söylentiler bu karakterin Garou ya da Silver Fang’in eski bir çırağı olabileceği yönünde.

—–

09.08.2018 İTİBARİ İLE GÜNCELLEME:
One Punch Man 2. sezon 1. Bölüm çıkış tarihi: Nisan 2019- ön gösterim (debut)

One Punch Man 2. sezon 2. Bölüm ise 2020’nin kış aylarında çıkacak.

One Punch Man’in Konusu:

Saitama günlük iş hayatını benimsemez. Küçüklüğünden beri hep bir süper kahraman olmak istemiştir. Bunun üzerine sıkı bir çalışma temposuna geçer. Hergün 100 mekik, 100 şınav, 100 çök-kalk yaparak kaslarını geliştirmeye çalışan Saitama, dünyanın en güçlü adamı olmak ister. Form tutmak için her gün 10 kilometre koşar. Bu form tutma olayını o kadar abartır ki saçları dökülür kel olur. Kel bir süper kahraman olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir. Cansız duruşu, kel kafası ve hiç de etkileyici bir görüntüsü olmayan Saitama, tüm bu çalışmalarının karşılığını almaya başlar. Zamanla kendine zorlu rakipler arayan bir süper kahraman olur.

Ülkemizde One-Punch Man’i Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.