Kingdom Hearts 3 ve Final Fantasy 15’ten Haberler Var

Yaklaşan aksiyon RPG Kingdom Hearts 3, Famitsu’nun En Çok Beklenenler Tablosu’nda 9. sırada yer aldı ve oyun önümüzdeki ay gerçekleşecek 2016 E3’te en azından bir tanıtım videosu ile yer alacak.

NeuroGadget’in haberine göre fanlar, oyun hakkında hangi söylentilerin doğru olduğunu yakında öğrenecekler ve yeni karakterlerle tanışacaklar. Oyunun fanları eklenecek karakterlerin, oyunun gediklileri  Donald, Goofy, Riku, King Mickey ve  Sora karakterlerinden ayrı olarak eklenmesini istiyorlar.

Oyunun çıkışına şu andan itibaren bir yıl var ama, Square Enix ,2013 yılında duyurduğu ve dört gözle beklenen RPG hakkında daha fazla detay verebilir.

Kingdom Hearts 3′ün Nisan 2017’de çıkacağı duyurulmuştu. Bu yıl çıkacak diğer 6 oyun ise;  “Final Fantasy 15,” “Deus Ex: Mankind Divided,” “Dragon Quest Heroes II,” “Rise Of The Tomb Raider,” “SaGa Scarlet Grace” ve “World Of Final Fantasy.” şeklinde sıralanıyor.

Diğer oyunların çıkış tarihleri yaklaşırken görünüşe göre fanların  Kingdom Hearts 3’e olan ilgileri de azalıyor. Famitsu’nun en çok beklenen oyunlar haftalık tablosunda, genellikle ilk üçte yer alan oyun son zamanlarda 9. sırada yer alıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=tcTbHw7E1_0

Gaming Bolt’un haberine göre “Final Fantasy 15” listede bir numaraya yerleşti. Onu 2. sırada  “Persona 5” takip ederken daha sonra Final Fantasy VII Remake” sıralamadaki yerini alıyor.

Daha sonra “Dragon Quest 11” in 3DS ve  PS4 versiyonları,  “Dragon Quest Heroes 2,”nin  PS4 versiyonu, “Pokemon Sun and Moon,”  ve son olarak 8. sırada da , “Ace Attorney 6” yer alıyor.

“Kingdom Hearts 3”, PS4 ve Xbox One platformları için hazırlanıyor.