‘JOJO’S BIZARRE ADVENTURE Bölüm 5’ Bucciarati’nin Çetesini Tanıtıyor

Golden Wind, Polpo’nun testini geçtikten sonra Giorpo’yu yeraltı dünyasının daha da derinine getirdi ve Giorpo, Bruno Bucciarati’nin emri altında resmen Passione’ye katıldı.

Bu, hayranların en son bölümde Bucciarati’nin güçlü Stand kullanıcıları çetesiyle tanıştırıldıkları ve onların beklendiği kadar yoğun ve vahşi oldukları anlamına geliyor.

Giorno ve Bruno onlara tanıtılmadan önce hayranlar, bir kafede beklerken tuhaflıklarını anlattıkları küçük bir sahne görüyorlar. Narancia Ghirga (Daiki Yamashita tarafından seslendirilen), en genç olanlarıdır. Şu anda Pannacotta Fugo‘dan (Junya Enoki tarafından seslendirilen)matematik öğreniyor ancak öğrendiklerini pek aklında tuttuğu söylenemez. Bu, Fugo’yu kızdırıyor ve Narancia’nın yüzüne bir çatal saplıyor. Narancia ise Fugo’nun boynunu bir bıçak ile işaret ederek misilleme yapıyor.

Bu, çetenin diğer iki üyesinden Guido Mista (Kousuke Toriumi tarafından seslendirilen) ve Leone Abbachio (Junichi Suwabe tarafından seslendirilen) komik şekilde pek ilgi görmez. Mista’nın tuhaflığı, dörtlü şeylerden birini seçmemektir. Birinin dört seçenek arasından seçim yapmasının kötü şans getirdiğine inanıyor ve onlara dört dilim kek sunulduğunda üzülüyor. Abbachio, bir çift kulaklığı olduğu için herhangi birini dinlemiyor, sadece parçalardan birini yiyor.

Abbachio burada pek fazla şey yapmazken, büyük rolü Giorno ve Bruno geldiği zaman ortaya çıkıyor. Bir çay fincanı içine idrarını yapar ve bu yeni grubun üyesi olarak Giorno’ya göz dağı vermek için onu içmeye zorlar. Girono’ya en ufak bir güvenmiyor, ama bölümün sonunda Giorno, Abbachio’ya bir açılış yapmak için kendini tehlikeye atıyor. Abbachio, Giorno‘ya zerre kadar güvenmez ama bölümün sonunda Giorno, Abbachio ile bir açılış yapmak için kendini tehlikeye atar.