JOJO’S B.A. GOLDEN WIND 1 Saatlik Finalle Bizlere “ARRIVEDERCI” Diyor

Jojo’s B.A. Golden Wind sona eriyor

Jojo’s Bizzare Adventure: Golden Wind ‘ın biteceği açıklandı. Fakat önce iyi haberle başlayalım; final bölümü 38. ve 39. bölümleri kapsayacak ve 1 saat olacak. Yani iki bölüm birden aynı gece yayınlanacak ama tam 1 saat uzunluğunda olacak.

narancia happy ile ilgili görsel sonucu

Kötü haber ise final için bir süre beklememiz gerekecek.

narancia

Golden Wind‘in sondan üçüncü bölümü 5 Temmuz tarihinde yayınlanacak ve sonrasında bir süre ara verecek. Final bölümü (bölümleri) 28 Temmuz’a kadar yayınlanmayacak.

JoJo’s Bizarre Adventure: Golden Wind Gets One-Hour Finale

Şahsi olarak görüşüm şudur ki bekleyeceğimiz bu süre boyunca animatörler ve ekipteki diğer çalışanlar tüm bu zamanı finali hazırlamak için kullanacaklar ve bize daha iyi bir iş sunabilmek için çaba sarfedecekler.

Golden Wind

Sonuçta Part 5 için 2 yıl kadar bekledik neredeyse ve David Production bize mükemmel olmasa da gayet iyi kalitede bir seri verdi. Hoş, seri baştan sona kadar çok üst düzey miydi? Hayır, yani bazı bölümlerdeki animasyonlar o kadar kalın kütük gibiydi ki göze batmayacak gibi değildi. Lakin bu seriyi her hafta çıkardıkları için onlara da çok bir şey söyleyemem. Yani adamlar seriyle ilgili çok çaba sarfetmişler, sadece animasyonlar için değil konuyla alakalı olarak da bayağı emek var. Örneğin King Crimson’un gücünü o kadar basit anlaşılır bir şekilde anlatmaya çalışmışlar ki “ayy canım gerek yok “it just works” deseydiniz yeterdi” demekten kendimi alamadım(Mangayı zamanında okumuş olanlar beni gayet iyi anlıyordur). Özetle ilk bölümlerdeki animasyon kalitesi ortalarda düşmüş olsa da seriye komple baktığımızda kaliteli bir ekip ve kaliteli bir iş var elimizde. Finalden de alınlarının akıyla çıkacaklarına eminim, biz bekleriz.

giorno vs king crimson ile ilgili görsel sonucu

Siz de yorumlarınızı ve finalden beklentilerinizi yorumlarda belirtiniz. (Ama dikkat edin yorumlarınızı yazarken bir anda yorumu yazmış ve göndermiş olmayın :D)

JOJO’S BIZZARE ADVENTURE (JoJo No Kimyou Na Bouken) – Anime İnceleme

 

 

Kaan Akgündoğdu
My name is Yoshikage Kira. I'm 33 years old. My house is in the northeast section of Morioh, where all the villas are, and I am not married. I work as an employee for the Kame Yu department stores, and I get home every day by 8 PM at the latest. I don't smoke, but I occasionally drink. I'm in bed by 11 PM, and make sure I get eight hours of sleep, no matter what. After having a glass of warm milk and doing about twenty minutes of stretches before going to bed, I usually have no problems sleeping until morning. Just like a baby, I wake up without any fatigue or stress in the morning. I was told there were no issues at my last check-up. I'm trying to explain that I'm a person who wishes to live a very quiet life. I take care not to trouble myself with any enemies, like winning and losing, that would cause me to lose sleep at night. That is how I deal with society, and I know that is what brings me happiness. Although, if I were to fight I wouldn't lose to anyone.