BUNGIE Destiny 2’deki Strike Görevlerinin DEĞERİNİ Arttıracak!

Destiny 2  ‘BUNGIE’ oyuncuları sevinecek

Tüm içeriklerin dışında, Strike görevleriyle Destiny 2 arasında eşsiz bir ilişki bulunuyor. Strike görevleri Destiny 2’nin can damarı olarak görülebilir, ancak zaman içinde bu göreve olan ilgi genelde azalır. Oyunun 3. yılında Destiny 2 Bungie oyuncularının Strike’lara verilen değerini arttırmayı planlıyor.

PC Gamer ile yapılan uzun bir röportajda Destiny 2 Direktörü Luke Smith ve Genel Müdür Mars Noseworthy, Bungie’nin Activision ile yolları ayırmasının getireceği sonuçları konuşuyorlar. Bu konuşma arasında Bungie’nin Destiny 2’de eksik olarak gördüğü Strike görevlerinden bahsediyorlar. Spesifik olarak, Luke Smith, Strike’ların oyuncuların kendi güçlerini attırmak için yeterli olmadığını söylüyor.

“Bizler, önemli ve verimli olduğunu hissedebileceğimiz güçlü kaynakları istiyoruz. Strike görevlerinin her zaman önemli olmasını istiyoruz. Ama şuan Destiny 2’içinde Strike’lar o kadar da değerli değil. Oyuncuların oynamak için yeterli sebepleri yok.”

Şimdi olduğu gibi, Destiny 2 oyuncuları günlük Strike ve haftalık 3 Strike görevini bitirdikten sonra diğer etkinliklere odaklanıyorlar. Tabii ki Pinnacle Silahlarını elde etmek için Strike yapmak zorundasınız ama Strike’lar Destiny 2 de zaman geçirmenin büyük bir parçası olarak kabul edilmiyor.

Smith, Bungie’nin Strike’ları nasıl daha iyi hale getirmeyi planladığını söylemezken, sanki Destiny’in ilk günlerini yansıtan bir yaklaşıma yönelmişler gibi duruyor. O günlerde, Strike’ların sonunda kazanılan ödüller, küçük de olsa oyuncunun güç seviyesinin artmasına yardımcı oluyordu.

Bungie Destiny 2
Bungie Destiny 2

Smith ve Noseworthy, Destiny 2’de güç seviyesini arttırmak için oyuncuları tekrar Dreaming City’e yollamayacaklarını dile getirdiler. Bunun yerine Bungie oyuncuları güç kazanmak için yeni içerikleri yönlendirmeye çalışıyor; The Menagerie görevi gibi.

Yeni gelecek olan ek paket içinde Bungie güç yükseltme şeklini değiştirebilir gibi duruyor ve bunun yanında temel içeriğini daha cazip hale getirmenin yollarını arıyorlar. Hayranlar, Destiny 2: Shadowkeep bu Eylül’de yayınlandığında oyunun nasıl değişeceğini görecekler.

Merakla beklemeye devam edeceğiz gibi görünüyor! Umuyoruz ki Shadowkeep ile tekrar oyuncuların gönüllerini çalabilir.

Destiny 2: Shadowkeep, PC, PS4 ve Xbox One için 10 Eylül 2019’da yayımlanacak.

 

Stop It Destiny 2 GIF by PlayStation