NETFLIX’İN Yeni Animesi B: THE NEW BEGINNING’in Fragmanı Yayınlandı

İngilizce dublajlı olarak yayınlanan fragmanda serinin tema müziği The Perfect World‘den de bir tadımlık var. Müziğin yapımcıları arasında efsanevi gitarist Marty Freidman, Jean-Ken Johhny, KenKen ve Koji Fujimoto var.

Japonca seslendirme ekibinde Hiroaki Hirata, Yuuki Kaji  Asami Seto, Hiroki Touchi, Minoru Inaba, Ami Koshimizu, Toshiyuki Toyonaga, Atsushi Goto, Toshiyuki Morikawa ve Kaito Ishikawa varken İngilizce seslendirme ekibinde Ray Chase, Kyle McCarley, Doug Stone, Faye Mata, Johnny Yong Bosch,, Xander Mobus, Allegra Clark, Brianna Knickerbocker, Patrick Seitz, Jalen K. Cassell, Erica Mendez, Cristina Vee, Keith Osterberg, Ezra Weisz, Khoi Dao, Todd Haberkorn, Derek Stephen Prince, Ben Diskin, Marianne Miller, Sean Chiplock, Edward Bosco, Keith Silverstein, Jake Eberle, ve Joe Zieja var.

Netflix’in animenin konusuna dair açıklaması şu şekilde:

İleri teknolojinin hakim olduğu bir dünyada, Cremona takım adası ulusu, aksiyon ve suç ortaya çıkıyor. Koku, kahramanımız. Keith, kraliyet polis departmanı RIS’in efsanevi dedektifi. Gizli bir suç örgütü. Birbirinden ilginç karakterler, Killer B isimli seri katilin pençesindeki şehirdeki suçları çözmeye çalışıyorlar. Yönetmen Kazuto Nakazawa ve  Production I. G.’den belirsiz bir drama.” 

Netflix’in yeni animesi B: The New Beginning, 2 Mart’ta yaklaşık 23 dakikalık 12 bölümü ile çıkacak.