Animate Türkiye Küllerinden Tekrar Doğuyor!

17 Aralık 2010 tarihinden bugüne kadar Facebook anime sayfaları arasında hizmet etmiş ve çok büyük bir kitle yakalamış olan “Naruto İmparatorluğu Türkiye” sayfası, 7 Temmuz 2016 tarihinde köklü bir değişime giderek, tek bir seri derlemeli sayfa olmak yerine genel bir Anime sayfası olma yolunda ilk adımını atmış ve sayfa ismini Animate Türkiye olarak değiştirerek en baştan yola koyulmuştur.

Bu sıralarda 45.000 kişilik kitleye sahip olan Animate Türkiye kadrosuyla, değerli üyelerine kâr amacı gütmeden çabaladıkları ve durmaksızın yapmış oldukları paylaşımları ile birlikte her gün sayfasına yeni bireyler kazanıyor ve bu eğlenceye devam ediyorlardı… Yeni ismi ile kendisine +5.000’e yakın yeni bireyler kazandırırken elbette bu sıralarda sayfadan eski tadını almayanlar da çıkmaktaydı.

Geçmişten bugüne birçok etkinlik düzenleyen ve üyelerin kalbinde yer edinen bu sayfa geçtiğimiz günlerde Facebook Standartları İhlali nedeni ile 6 yıllık emek bir çöp misali Facebook tarafından erişime kapatıldı yani tamamen silindi/engellendi. Artık hangi tabiri kullanmak istersiniz size kalmış.

Kapatılan yalnızca sayfa mıydı, yoksa 6 yıllık emeğin çöp gibi bir kenara fırlatılması mı?

Tartışılan asıl konu Facebook’ta yıllarca hizmet etmiş ve binlerce üyesi olan bu sayfanın değeri belirtilmemiş ne idüğü belirsiz bir video için ani bir şekilde tamamen silinmesi mi?

Bu badireye rağmen, yani sayfanın silinmiş olmasına rağmen üyelerinin istekleri üzerine tekrardan bu işe koyulmuş ve yönetici kadrosu ile tekrar paylaşımlara başlanmış aynı zamanda ilk günden 1.000 kişilik beğeni/üye barajını geçmiş olan bu sayfa şunu kanıtladı ki üyelerinin yanında olduğu kadar, üyeleri de bu sayfanın ve sayfa yöneticilerin yanında.

İlk kurulduğu tarihten 6 yıl sonra aynı gün yani 17 Aralık 2016 tarihinde yeni sayfanın açılacağı duyurusu yapılmıştı ve 18 Aralık 2016 tarihinde tekrardan ve en baştan bu işe gönül vermiş kadrosuyla işe koyuldu…

Bu yolda kendilerine başarılar diliyoruz.

#AnimateKüllerindenDoğuyor
https://www.facebook.com/AnimateTurkiye