Bob Ross, Smite Oyununa Mutlu Ağaçlar ve Bulutlar Getirecek

Dostane ressam Bob Ross‘u bilenleriniz vardır elbet. Televizyonda ‘Resim Sevinci, özgün adı ile The Joy of Painting programında bizlere neşeli ağaçlar, mutlu ırmaklar resmeden ve insanlara resim sevgisi aşılayan bir sanatçıydı. Ve şimdi de Smite oyununda Slyvanus karakterine özel bir kaplama(skin) olarak geliyor. Mutlu küçük ağaçlar ve bulutlar ressamın imzası ile dolacak.

Smite ekibinde çalışan Twitch yayınında Bob Ross taklidi yaparak, yeni karakterin geleceği müjdesini vermişti.

Sylvanus’un saldırıları bazı Ross tadıyla yeniden düzenlendi. Karakter, düşmanlarına boya atacak, neşeli bulutları yayacak ve mutlu ağaçlar çağıracaktır. Sylvanus’un üstün yeteneği Terra’nın Çığlığı artık ölümcül kökleri toprağa çağırmıyor; bunun yerine, bir dizi fırça, yeryüzünden fırlayarak düşmanlara zarar verecek ve Bob Ross tarzı bir manzara ile zemini boyayacak.

Ayrıca Hi-Rez,  B. Ross marka ekstra ürünleri Bundle’ın bir parçası olarak getirior. Oyuncular  özel yükleme çerçevesi, atlama pulu ve yükleme ekranı arka planı alacaklar. Bu paket 9 Mayıs’ta Mac ve Windows PC için, 16 Mayıs’ta da konsolda piyasaya çıktığında oyun içi 9.99 dolar’a satılacak.

Smite, karakter kaplamaları konusunda oldukça yenilikçi ve güzel içerikleri olan bir oyun, bakalım Bob Ross’u bu oyunda görmek nasıl olacak?