Yeni Çıkacak PS4 Oyunları: Aralık 2015

Yeni çıkacak PS4 oyunlarını merak edenler için Aralık 2015 listesini aşağıda sunmaktayız.

PlayStation 4 oyuncuları için her şeyin düşünüldüğü iyi bir yıl oldu. Ortaçağ savaşları ile geçmişe, dev uzaylı yaratıklarla geleceğe  götürecek yeni oyunlar kapıda. Şimdi ,zırhlar içindeki şövalyeleri savuşturup, tüm binaları havaya uçurup, terörizme karşı savaşıp, dev uzaylı yaratıklara karşı mücadele vermenin zamanı.

Chivalry: Medieval Warfare – 1 Aralık

chivalry

Ağır zırhlarınızı giyip, bilenmiş kılıçlarınızı kuşanın çünkü mücadele acımasız olacak. Rakiplerinizle başa baş mücadele edeceğiniz oyunda 60 farklı silah seçeneğiyle ataklarınızı belirliyorsunuz. Çevrimdışı olarak bost.’a karşı da oynayabilirsiniz.

Just Cause 3 – 1 Aralık

Yeni Çıkacak PS4 Oyunları
Yeni Çıkacak PS4 Oyunları Just Cause 3

Eğer GTA oyunlarını kaos için oynuyorsanız Just Cause serisi tam size göre. Açık dünya, saf ve hilesiz kaos , Just Cause’un özelliklerinden ve eğer uygun dozda kaos istiyorsanız Just Cause 3 bunu size sunuyor.Oyunda Rico Rodriguez, şeytani diktatörün dünyayı ele geçirmesini engellemek için kurgusal bir adada mücadele veriyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – 1 Aralık

tom clancy's rainbow six siege

Eğer bir takım oyuncusundan fazlasıysanız ve anti-terörist bir aksiyon içinde bulunmak istiyorsanız Tom Clancy’s Rainbow Six Siege sizin için tam bir biçilmiş kaftan. Oyun her ne kadar çoklu oyuncu moduna odaklansa da Terrorist Hunt gibi solo seçenekler de mevcut.

Earth Defense Force 4.1: The Shadow of Despair – 8 Aralık

Earth Defense Force 4

Eğer dev bir uzay yaratığı probleminiz varsa Earth Defense Force’a haber vermeniz yeterli. Uzay yaratığı tehdidini ortadan kaldırmak için yüzlerce silahtan ve 4 sınıf içinden tercih yapmalısınız. Yeni 4.1 versiyonu 60fps özellikli ve NPC’ler oyuncuların komutalarına tepki veriyor.