Yeni Çıkacak Oyunlar: Aralık 2015 PC Oyunları

Yeni çıkacak oyunlar ı sürekli takip edenler, bu yılın son ayında sizleri birçok yeni Pc oyunu bekliyor. Eğer bir PC oyuncusuysanız, Aralık ayında konsol oyuncularına göre daha fazla oyuna göz atmak isteyebilirsiniz zira o oyunlardan bir kısmı yeni sürümleriyle gelirken bir kısmı da ilk defa oyuncularla buluşacak.

Just Cause 3 – 1 Aralık

just cause 3 Yeni Çıkacak Oyunlar

Eğer GTA oyunlarını kaos için oynuyorsanız Just Cause serisi tam size göre. Açık dünya, saf ve hilesiz kaos, Just Cause’un özelliklerinden ve eğer uygun dozda kaos istiyorsanız Just Cause 3 bunu size sunuyor.

Oyunda Rico Rodriguez, şeytani diktatörün dünyayı ele geçirmesini engellemek için kurgusal bir adada mücadele veriyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – 1 Aralık

tom clancy's rainbow six siege

Eğer bir takım oyuncusundan fazlasıysanız ve anti-terörist bir aksiyon içinde bulunmak istiyorsanız Tom Clancy’s Rainbow Six Siege sizin için tam bir biçilmiş kaftan. Oyun her ne kadar çoklu oyuncu moduna odaklansa da Terrorist Hunt gibi solo seçenekler de mevcut.

Valhalla Hills – 2 Aralık

vallhala hills

2 Aralık’ta Valhalla Hills Steam’s Early Access’ten ayrılarak piyasaya sürülecek. Eğer Settlers tarzı oyunlardan hoşlanıyorsanız Valhalla Hills’ten de hoşlanacaksınız.

Dragon Quest Heroes: Digital Slime Edition – 3 Aralık

dragon quest heroes

Başlangıçta PS4 için özel çıkarılan Dragon Quest Heroes, yönünü Steam’e çevirdi. Eğer Dragon Quest mekanikleri, karakterleri ve lokasyonları ile Warriors serisini oynamaktan hoşlandıysanız ve PS4’te deneyimleme şansı bulamadıysanız o zaman kesinlikle bu oyuna bir göz atmalısınız.

Helldivers – 7 Aralık

helldivers

Helldivers’ta ünvanlı askerler olarak sibernetik dev böcekleri savuşturuyorsunuz. Bu oyun muhtemelen Starship Troopers’a en yakın olanı.

Lightning Returns: Final Fantasy XIII – 10 Aralık

final fantasy XIII

Final Fantasy XIII‘te, dünyanın sonu gelirken Lightning zaman yolculuğu yeteneğini dünyayı kurtarmak için kullanacaktır. Oyunda hızlı tempolu dövüş sistemi ve Lightning’in yeteneklerini değiştiren Schemata adı verilen bir yığın kostüm mevcut.

Aralık 2015 Yeni Çıkacak Oyunlar PC Listesinin sonuna geldik. Bundan sonra her ay sizlerle yeni oyunları sizlere listelemeye çalışacağız.