FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Biraz da Telefonda Oynayalım! KONAMI, Yeni CASTLEVANIA Mobil Oyununu Duyurdu!

Castlevania: Grimoire of Souls

0

Dün Konami, Castlevania mobil oyunu üzerinde çalıştığını ve bu oyunun seriye eklenecek olan Castlevania: Grimoire of Souls olduğunu açıkladı. Resmi websitesinde iOS cihaz kullanıcılarının beta sürüme Mayıs ortasına kadar başvurabilecekleri belirtildi. Ancak Konami oyunun net çıkış tarihine dair bir şey söylemiş değil.
Kayıt başvurusu için buraya gidebilirsiniz.

CASTLEVANIA Mobil

 

Oyunun öyküsü, Dracula'nın tamamen yok edildiği ve barışın yayıldığı bir gelecekte belirleniyor. Ancak Genya Arikado, bu  barışın sona erdiğini anlatan bir mektup alır. Mektupta  "Grimoire serbest. Drakula yeniden dirilecek."  yazmaktadır. Bu sözlerin anlamını bulmak için, Genya mektubun göndereni ile buluşmak için yola koyulur.

Castlevania mobil oyununun hikayesi Genya Arikado ve onun asistanı Lucy'ye odaklanıyor ancak Alucard, Simon, Charlotte, Shanoa ve Maria gibi tanıdık Castlevania karakterleri de olacak. Arkadaşlarıyla oynamak isteyenler için mod bulunan aynı zamanda dört oyuncuya kadar kooperatif oynayabiliyor.

Bu duyuru hakkındaki düşünceleriniz nedir? Castlevania serisinin beğeniyor musunuz? En sevdiğiniz karakter hangisi? Yorumda bulunabilirsiniz.

 

Önceki yazımız olan YENİ BIOSHOCK Oyunu Yolda, Buna Hazır Mısınız? yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.