“WITCHER 3: ENHANCED EDITION” Geliyor Dendi, CD Projekt Red Yalanladı

CD Projekt RED‘in son fantastik RPG oyunu The Witcher 3: Wild Hunt, yılın oyunu ödülünü kazanmıştı hal böyleyken oyunun “Witcher 3: Enhanced Edition” versiyonun geleceği söylentileri de hiç şaşırtıcı değil.

Fransız mağaza E.Leclerc’ın NeoGAF aracılığıyla bildirdiğine göre, The Witcher 3: Wild HuntEnhanced Edition, Xbox One, PS4 ve PC platformları için 5 Şubat’ta piyasaya sürülecek. CD Projekt RED, benzer bir versiyonu resmen duyurmuştu bu yüzden  bu sızıntı haberlere tedbirli yaklaşmakta fayda var ama serinin önceki versiyonlarında Enhanced versiyonları olduğundan dolayı The Witcher 3’tede benzer bir yükseltme olması beklenmedik bir durum olmaz. Enhanced Edition, ücretli ya da ücretsiz, oyunun önceki tüm DLC’lerini içerebilir.

Oyun 2015 Mayıs’ında çıkmasına rağmen hala CD Projekt’in oyun için planlanan 2. geliştirmesi bekleniyor. The Witcher 3’ün bir sonraki ücretli geliştirmesi Blood and Wine‘ın, 20 saatlik ek oyunla 2016’nın başlarında çıkması bekleniyor. Blood and Wine’ın, Enhanced Edition’ın bir parçası olarak çıkacağı da söylentiler arasında.

Güncelleme:

Söz konusu olan bu sürümün, seriye katılan oyun için de piyasada olacağı ve The Witcher 3: Enhanced Edition ismi ile karşımıza çıkacağı dedikoduları hız kazanırken geçtiğimiz saatler içerisinde bir Fransız alışveriş sitesi, The Witcher 3: Enhanced Edition isimli bir listeleme yaptı ve çıkış tarihi olarak 5 Şubat dedi. Bu listeleme ile birlikte, geliştirici ekip CD Projekt Red takımından açıklama gecikmedi. Şu an için bu tür bir çalışmanın olmadığını belirten ekip, hiç kimsenin bu tür haberlere ve listelemelere kulak asılmamasını belirtti.

CD Projekt Red france shopping Witcher 3: Enhanced Edition