Watch Dogs 2 Resmen Açıklanmış Durumda

Bir süredir Ubisoft’un, Watch Dogs 2‘yi çıkaracağını biliyorduk ve söylentiler bunun 2017 baharının sonunda olacağı yönündeydi ama kesin bir tarih verilmemişti. Sonunda E3’te oyunun kesin çıkış tarihi ortaya çıkacak.

Gamespotun haberine göre, Ubisoft, bu yılki konferans konularını içeren E3 basın bildirisini medya kuruluşlarına gönderdikten sonra bir YouTuber, Twitter hesabından oyunun kutu kapağındaki görseli paylaştı.

Ubisoft E3 basın konferansı 13 Haziran’da gerçekleşecek ve yaklaşık bir saat sürecek. Konferansta, henüz duyurulmayan oyunlar ve çalışması devam eden projeler hakkında sürpriz açıklamalar yapılacak; bunlara, merakla beklenen For Honor, Ghost Recon: Wildlands ve Watch Dogs 2 de dahil.

Diğer üç başlık dışında, Watch Dogs 2 hakkında en az bilgi sahibi olunan proje. Aslında oyun 9 milyon kopya sattıktan sonra bir devamı olacağı biliniyordu ama Ubisoft’un bunu ne şekilde gerçekleştireceği bilinmiyordu.Pek çok oyuncu da oyun mekanikleri açısından bir devam oyunu olacağını gördü.

Oyunun Xbox 360 ya da PS3 platformlarına gelme olasılığı az gibi görünüyor.Oyun orijinalinden daha ayrıntılı olacak gibi görünüyor. Takım ilk oyunda oldukça başarılı bir iş çıkarmıştı şimdi 2. oyunda sadece bunun üzerine inşa etmeleri gerekiyor.