Spider-Man 4’de Vulture ve Mysterio Ortaya Çıkabilir.

Sam Raimi’nin yönettiği ve Tobey Maguire’in başrolde olduğu Spider-Man filmleri devam ederse, kötü karakterler olarak Vulture ve Mysterio’yu görebiliriz.

İllustratör Jeffrey Henderson’ın kendi web sayfasında paylaştığı konsept sanat görsellerinde ne olabileceği açığa çıktı. Görselleri aşağıda inceleyebilirsiniz.

Görsellerde, Mysterio’nun maskesiz kaldığı bir polis bölgesinde Spidey’i ona eşlik ederken görüyoruz. Maskenin altında, çok da şaşırtıcı olmayarak Bruce Campbell’a çok benzeyen bir yüz görüyoruz. Campbell ve Raimi iyi arkadaşlar ve diğer üç Spider -Man filminde Campbell, kısaca bir göründü.

io9, görseller hakkında  Henderson ile konuştu. Hendersen, “Filmin başlangıcı, ana düşman olarak asla kullanılmaması gerektiğini bildiğimiz, C ve D listesinden kötü karakterleri içerecek. Bu karakterler; Mysterio, Shocker, Prowler, Rhino’nun eski tarzda tulum giymiş versiyonu, ve hatta belki Stilt Man gibi karakterler.” dedi.

Ayrıca, John Malkovich’in dördüncü filmde Vulture’ı oynayabileceği bildiriliyor. Bu kayda değer bir bilgi çünkü Vulture’ın Marvel/Sony Spider-Man Homecoming filminde de kötü karakter olarak karşımıza çıkması bekleniyor. Son gelen bilgilere göre, Michael Keaton henüz belli olmayan bir kötü karakter için anlaşmaya varmak üzereymiş.