BLIZZARD’ın Bombası WARCRAFT III: REFORGED Hakkında Detaylar

WARCRAFT III: REFORGED

Oyun hayranların duaları karşılık buldu ve Blizzard Entertainment Warcraft III’ün yeni bir remake aldığını ve Warcraft III Reforged olarak geleceğini duyurdu.

Oyuncular, 2002’de Warcraft III: Reign of Chaos’un çıkışından bu yana Blizzard’ın Warcraft’ın belirleyici oyunlarından birinin remake’ni yapması için neredeyse yalvarıyorlar.

Resmi Blizzard sitesi Warcraft III Reforged ile ilgili haberleri doğruladı ve hatta oyunun etkileyici bir fragmanını bile gösterdi. 2019’da Windows PC’ye gelecek olan Warcraft III: Reforged, orijinal Reign of Chaos ve The Frozen Thrones’un orijinal oyun için yeniden düzenlenmiş, genişletilmiş paketlerini içerecek.   ahası, Blizzard’ın yeniden yapımı yeni nesil PC’lerin grafiklerini düzeltmekten daha fazlasını yapacak. Karakterlerin tamamen yeniden biçimlendirilmesinin yanı sıra, yükseltilmiş bir kullanıcı arayüzü ve Dünya Editörü de olacak, bu da modların da destekleneceği anlamına geliyor.

Her ne kadar inatçı hayranları Warcraft 4‘ün duyurusunu bekliyor olsalar da yaklaşan remake hala çok daha fazla hevesle beklenmeyi hak ediyor. Bu, World of Warcraft’ın harekete geçmesini sağlayan, hak ettiği saygıyı kendi kazanan bir oyun.

İşte Sinematik Fragmanı