Türk İç Mimardan GERÇEKÇİ LEAGUE OF LEGENDS Tasarımı

Bu haber en çok League of Legends’ı sevenlerin ilgisini çekecek. Riot Games’in 2009’da başlayan serüveni zamanımıza kadar birçok geliştirmeye uğrayan League of Legends isimli oyunları ile devam ediyor. Hatta son dönemde yeni oyunları ile de kendilerinden söz ettirmeye devam ediyorlar. Peki hiç aklınızdan “ya şu oyun daha gerçekçi grafiklere sahip olsaydı nasıl görünürdü” diye geçirdiniz mi? Belki evet, belki hayır. Ama youtube üzerinde “iç mimar Oğuzhan” adı ile videolar üretmekte olan Oğuzhan Türkoğlu bunu düşünmüş olmalı ki, işe koyulmuş ve en gerçekçi League of Legends tasarımını bizlere sunmuş. Bunu oluşturma sürecinin 3 ay sürdüğünü belirten Türkoğlu’nun bu iş için ne kadar büyük bir emek verdiğini videoyu izleyince de anlamanız mümkün olacaktır.

Peki dünyanın en gerçekçi League of Legends haritası ile karşılaşmaya hazır mısınız? Şu an için konuşmak erken olacaktır ama belki ilerde Riot Games grafik düzenlemelerinde gerçekçiliği de hesaba katar ve gelişen teknolojilerle bu gerçekçilikteki haritalarda oynama şansımız olabilir. Tabi bu işe karar verecek olanlar yine oyun geliştiricileri olacaktır.

gerçekçi league of legends

Videoda Kindred, Volibear (belki de Warwick), Wukong benzeri karakterlerin de harita içinde hareket ettiğiniz görebilirsiniz. Gerçekçi League of Legends haritasının olmazsa olmazı ejderhanın da eksik olmadığını görüyoruz. Ayrıca haritadaki dinozorlar da oyuna Dinozorlar Çağı efekti katmış diyebiliriz.

Videoyu ve bu çalışmayı nasıl buldunuz? Yorumlarda fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

iç mimar Oğuzhan hesabına abone olarak kendisine destek verebilirsiniz.