THE LAST OF US 2 Türkçe Altyazı ve Dublaj Desteği İle Piyasaya Sürülecek

Last of Us, birçok oyun meraklısının kalbinde yer eden muhteşem bir yapım olarak değerlendirildi dersek pek yanılıyor sayılmayız. Ve oyunun Part 2’si yani ikinci bölümünün Türkçe destek ile karşımıza çıkacağı haberi, oyunun ülkemizde de pek sevildiği anlamına geliyor. 21 Şubat 2020’de piyasaya sürülecek olan oyunun tanıtım videosunun yanı sıra bir de Playstation Türkiye’den bir  duyuru yayınlandı. Yapılan duyuruda, The Last of Us 2’nin Türkçe dil desteği ile geleceği açıklandı. Aşağıdan yeni tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

 

The Last of Us 2 Türkçe alt yazı ve dublaj seçenekleri ile gelecek

Sony Interactive Entertainment, gerçekleştirdiği State of Play etkinliğinde merakla beklenen PlayStation 4’e özel oyunu The Last of Us Part II’nin çıkış tarihini duyurdu. 2013’de PlayStation 3 için piyasaya sürülen ve çok satanlar listesine giren The Last of Us oyununun devamı niteliğindeki The Last of Us Part II, 21 Şubat’da PlayStation 4’e özel olarak piyasaya çıkacak.

Naughty Dog’un bir diğer oyunu Uncharted‘da olduğu gibi  The Last of Us 2 oyununu da Türkçe dublajla oynamak hoş olabilir. Sizin fikirleriniz neler? Yorumlarda belirtin.