The King of Fighters XIV Yeni Tanıtım Videosu ve Çıkış Tarihi

The King of Fighters XIV

Son 20 yılın en iyi dövüş oyunu serilerinden biri olan The King of Fighters serisinin  yeni oyununun tanıtım videosu geldi. Tokyo’daki Espor Merkezi Akihabara’da The King of Fighters XIV ‘ın PlayStation 4 için Japonya’daki çıkış tarihi 25 Ağustos olarak belirtildi. Ardından oyunun yapımcısı olan SNK Playmore yeni iki tanıtım videosunu bugün yayınladı.

İki tanıtım videosu da aşağıda izleyebilirsiniz

Açıklanan yeni karakterler; Nakoruru, Shun’ei, Luong, Nelson, ve Sylvie Paula Paula ve oynanabilir eski serilerden olan yeni duyurulan karakterler Ryo Sakazaki, Vice, Kim Kaphwan, Athena Asamiya, Chin Gentsai, Choi, Tung, and Geese.

Oyunun Amerika’da çıkış tarihi 23 Ağustos. (SNK Playmore ve Atlus USA partnerliğinde)

Ayrıca Klasik Kyo kostümünün indirilebilir içerik olarak olarak duyuran SNK Playmore oyuna DLC olarak da karakterlerin geleceğini belirtti.

Resmi websitesinin duyurduğu diğer karakterler Goro Daimon, Mature, Joe Higashi, Hein, Yuri, Gang-Il, Xanadu, Mian, Zarina, Ramon, Meitenkun, Kensou, Love ve Alice. Bölüm sonu düşmanından bir önceki karakter Antonov The Tournament Master ve adı açıklanmayan bir bölüm sonu düşmanı da

50 oynanabilir karakterin geri kalanları ise şöyle, Mai Shiranui, Bandeiras Hattori, Kyo Kusanagi, Iori Yagami, Leona Heidern, Chang Koehan, Andy Bogard, Billy Kane, Kula, King, Angel, Ralf, K’, Benimaru Nikaido, Robert Garcia, King of Dinosaurs, Maxima, Clark Still, Terry Bogard, Mui Mui, and Kukri.

The King of Fighters XIV 2D stili bozmadan ortaya çıkacak 3D dövüş oyunu hayranları oldukça heyecanlandırmakta.

 

Yeni 30 saniyelik The King of Fighters XIV oyununun ikinci tanıtım videosu SNK Playmore tarafından yayınlandı. Firmanın en uzun soluklu serilerinden olan dövüş oyunununun yenisi 2016 yılında bizlerle olacak.

Yeni videoda Chang Koehan ve Leona karakterlerini dövüş esnasında görüyoruz. İlk videoyu kaçırdıysanız da aşağıda izleyebilirsiniz.

Fanzade.com Genel Yayın Yönetmeni