in

The King of Fighters XIV Yeni Tanıtım Videosu ve Çıkış Tarihi

Tokyo’daki e-spor Merkezi Akihabara’da The King of Fighters XIV‘ın PlayStation 4 için Japonya’daki çıkış tarihi 25 Ağustos olarak belirtildi. Ardından oyunun yapımcısı olan SNK Playmore yeni iki tanıtım videosunu bugün yayınladı.

İki tanıtım videosu da aşağıda izleyebilirsiniz

Açıklanan yeni karakterler; Nakoruru, Shun’ei, Luong, Nelson, ve Sylvie Paula Paula ve oynanabilir eski serilerden olan yeni duyurulan karakterler Ryo Sakazaki, Vice, Kim Kaphwan, Athena Asamiya, Chin Gentsai, Choi, Tung, and Geese.

Oyunun Amerika’da çıkış tarihi 23 Ağustos. (SNK Playmore ve Atlus USA partnerliğinde)

Ayrıca Klasik Kyo kostümünün indirilebilir içerik olarak olarak duyuran SNK Playmore oyuna DLC olarak da karakterlerin geleceğini belirtti.

Resmi websitesinin duyurduğu diğer karakterler Goro Daimon, Mature, Joe Higashi, Hein, Yuri, Gang-Il, Xanadu, Mian, Zarina, Ramon, Meitenkun, Kensou, Love ve Alice. Bölüm sonu düşmanından bir önceki karakter Antonov The Tournament Master ve adı açıklanmayan bir bölüm sonu düşmanı da

50 oynanabilir karakterin geri kalanları ise şöyle, Mai Shiranui, Bandeiras Hattori, Kyo Kusanagi, Iori Yagami, Leona Heidern, Chang Koehan, Andy Bogard, Billy Kane, Kula, King, Angel, Ralf, K’, Benimaru Nikaido, Robert Garcia, King of Dinosaurs, Maxima, Clark Still, Terry Bogard, Mui Mui, and Kukri.

The King of Fighters XIV 2D stili bozmadan ortaya çıkacak 3D dövüş oyunu hayranları oldukça heyecanlandırmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Fanzade tarafından yazıldı

Fanzade.com'un haber ve makale hizmetleri hesabı.

Karşınızda Yu-Gi-Oh! Kartları İle Kaplı Tren İstasyonu

Game of Thrones: Jon Snow Ölümsüzlerin Yeni Lideri mi Olacak?