The King of Fighters XIV Haberleri – Tanıtım Videoları

The King of Fighters XIV

Son 20 yılın en iyi dövüş oyunu serilerinden biri olan The King of Fighters serisinin  yeni oyununun tanıtım videosu geldi. Tokyo’daki Espor Merkezi Akihabara’da The King of Fighters XIV ‘ın PlayStation 4 için Japonya’daki çıkış tarihi 25 Ağustos olarak belirtildi. Ardından oyunun yapımcısı olan SNK Playmore yeni iki tanıtım videosunu bugün yayınladı.

İki tanıtım videosu da aşağıda izleyebilirsiniz

Açıklanan yeni karakterler; Nakoruru, Shun’ei, Luong, Nelson, ve Sylvie Paula Paula ve oynanabilir eski serilerden olan yeni duyurulan karakterler Ryo Sakazaki, Vice, Kim Kaphwan, Athena Asamiya, Chin Gentsai, Choi, Tung, and Geese.

Oyunun Amerika’da çıkış tarihi 23 Ağustos. (SNK Playmore ve Atlus USA partnerliğinde)

Ayrıca Klasik Kyo kostümünün indirilebilir içerik olarak olarak duyuran SNK Playmore oyuna DLC olarak da karakterlerin geleceğini belirtti.

Resmi websitesinin duyurduğu diğer karakterler Goro Daimon, Mature, Joe Higashi, Hein, Yuri, Gang-Il, Xanadu, Mian, Zarina, Ramon, Meitenkun, Kensou, Love ve Alice. Bölüm sonu düşmanından bir önceki karakter Antonov The Tournament Master ve adı açıklanmayan bir bölüm sonu düşmanı da

50 oynanabilir karakterin geri kalanları ise şöyle, Mai Shiranui, Bandeiras Hattori, Kyo Kusanagi, Iori Yagami, Leona Heidern, Chang Koehan, Andy Bogard, Billy Kane, Kula, King, Angel, Ralf, K’, Benimaru Nikaido, Robert Garcia, King of Dinosaurs, Maxima, Clark Still, Terry Bogard, Mui Mui, and Kukri.

The King of Fighters XIV 2D stili bozmadan ortaya çıkacak 3D dövüş oyunu hayranları oldukça heyecanlandırmakta.

Yeni 30 saniyelik The King of Fighters XIV oyununun ikinci tanıtım videosu SNK Playmore tarafından yayınlandı. Firmanın en uzun soluklu serilerinden olan dövüş oyunununun yenisi 2016 yılında bizlerle olacak.

Yeni videoda Chang Koehan ve Leona karakterlerini dövüş esnasında görüyoruz. İlk videoyu kaçırdıysanız da aşağıda izleyebilirsiniz.

The King of Fighters XIV PS4’e Geliyor

13/04/2016

SNK Playmore, oldukça methedilen dövüş oyunu serisinin devamı olan The King of Fighters XIV ile ilgili yeni detayları açıkladı. Oyun bu yılın sonlarına doğru konsol için de gelecek.

The King of Fighters XIV 3D grafikleri kullanan serideki ilk oyun olacak. Oyun tamamen yeni olmayıp, geleneksel  3’e 3 dövüş sistemini kullanacak. SNK, oyun çıktığında oynanabilir olacak 50 karakterlik bir listenin sözünü verdi. Bunların arasından 19 karakter yeni diğer 31 tanesi ise önceki oyunlardan karakterler.


Japon geliştiriciler, oyunu dövüş motorunu yükselterek daha aerodinamik bir hale getirdiler bu da yeni oyuncular için oyunu daha çekici kıldı. Yeni eğitim modunda, oyun içi tanıtım eğitiminde yeni oyuncular deneyimli oyuncularla eşleşecekler. The King of Fighters XIV’ta ayrıca parti dövüş özelliği bulunacak. Bu özellikte, 3 takımdan 2’si online olarak birbirlerine karşı savaşacaklar.

Ek olarak The King of Fighters XIV oyunu tek oyunculu hikaye üzerinden devam edecek ve hikaye önceki King of Fighters turnuvasından yıllar sonrasında geçecek. Bu modda, oyuncular tamamen bilgisayar kontrollü rakipleriyle mücadele edecek

Oyun için kesin bir çıkış tarihi henüz açıklanmasa da 2016 yılı içinde King of Fighters XIV’ün ilk olarak PlayStation için piyasaya sürüleceği açıklandı.

THE KING OF FIGHTERS XIV İçin Altıncı Tanıtım Videosu: İşte Yeni Karakterler

18/02/2016

A.B.D. PlayStation blog sayfası, SNK Playmore’un gelecek PlayStation 4  oyunu The King of Fighters XIV için 6. trailer’ı yayınladı. Videoda önceden duyurulan 13 karakter ve 4 yeni karakter tanıtıldı. Yeni karakterler : King of Dinosaurs, Maxima, Clark Still ve Terry Bogard. Diğer 3 karakterin oyuna dönüş yapıyor olmasına karşın  King of Dinosaurs oyun için yeni bir karakter.

Oyun 50 adet oynanabilir karakter içeriyor. Daha önce duyurulan karakterler: Kyo Kusanagi, Iori Yagami, Leona Heidern, Chang Koehan, Andy Bogard, Billy Kane, Kula, King, Angel, Ralf, K’, Benimaru Nikaido ve Robert Garcia.

Sony oyunun görsellerinin 3D grafik özelliğinde olacağını belirtti yanı sıra oyun klasik 2D oynanma özelliğini de koruyacak. Oyunda  Party Battle gibi çoklu online oyuncu modu da olacak. Party Battle her takımda 3 oyuncu olmak üzere 6 oyunculu olarak oynanacak.

The King of Fighters XIV Oyunundan Yeni Dövüşçüler

06/12/2015

SNK Playmore The King of Fighters XIV oyununu bu yıl piyasaya sürmeyi planlıyor.

SNK Playmore’un gelecek oyunu The King of Fighters XIV için bugün PlayStation Experience 2015’de 5 yeni karakterin daha oyun için onaylandığını duyurdu.

The King of Fighters XIV çıkış tarihi olarak net bir zaman belirtilmese de, Playstation 4 platformuna 2016 yılında geleceği netleşmiş durumda.