SAMURAI SHODOWN PS4 ‘de Yepyeni Haliyle Olacak

Yeni Samurai Shodown oyunu SNK tarafından duyuruldu. Bu yeni oyun 2019’da oyunseverlerin beğenisine sunulacak.

Samurai Shodown PS4’de de karşımıza çıkacak. Oyun 1787’de geçmekte. Topraklar, havayı karanlık bir korku duygusuyla saran uğursuz bir bulut tarafından sarılmış durumda.

Oyunun yayınlanan yeni tanıtım videosunu aşağıda görebilirsiniz.

 

Bu tanıtım videosunda eski oyunlardan da tanıdığımız Haohmaru, Nakoruru, Jubei Yagyu ve Earthquake karakterlerini görebilmekteyiz. Oyunda tamamında hangi karakterlerin olacağını bilmesek de SNK’nın bu oyunun grafiklerindeki karakter stilize tarzının Street Fighter IV ve V oyunlarındaki benzediğini söyleyebiliriz. Yani The King Of Fighters 14‘dekinden çok daha farklı ve oyuncuların çoğunun da daha çok sevdiği tarzda denebilir. Tabi herkesin farklı fikirleri olacağından bu oyun da çıktığında bolca eleştiri alabilir. Kaldı ki çevrimiçi maçlar dövüş oyunu severler için en önemli hususlardan biri. Bu nedenle çevrimiçi oyuncular arası bağlantının iyi düzenlenmiş bir sistemde hazır edilmesi gerek.

Arcade Salonlarında oynadığımız SS serileri daha sonra Playstation gibi birçok konsola uyarlandı

 

Oyun önümüzdeki yıl içinde çıkacak olsa da fragmanı izleyerek fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Sizce Samurai Shodown PS4’te bu yeni hali ile ne kadar başarılı olacak?