RAINBOW SIX SIEGE’den Oyunculara Cömert HEDİYE

Değerli GAMERHEAD takiçileri ve oyuncular! Özellikle aranızdan Rainbow Six Siege oynayan okurlarımız. Sizleri mutlu edecek oldukça güzel bir haberim var!

Rainbow Six Siege oyuncuları 1 Ocak tarihine kadar giriş yapmaları durumunda oldukça cömert bir hediye ile karşılaşacaklar! Ubisoft yılbaşı yaklaştığı ve dolayısıyla en çok tutulan oyunlarından biri olan Rainbow Six Siege’in oyuncu kitlesine bir sürpriz yapmak adına “Holiday Pack” dağıtıyor. Bu hediye içerisinde rastgele bir DLC Operatörü bulunduruyor. Her bir operatöre sahip olmanız durumunda ise –Ubisoft bunları da düşünmüş!- sizleri oyun içerisinde çeşitli şeyler (operatörler, skinler vb.) almanıza yarayan para birimi gibi bir şey olan 25.000 Renown bekliyor!

RAINBOW SIX SIEGE

Bu cömert hediye için yapmanız gereken tek şey, 1 Ocak öncesi oyuna giriş yapmak. Ubisoft her operatöre sahip bazı oyuncuların hediyelerini alamadıkları konusunda şikayetlerini araştırdıklarını ve en kısa sürede çözüm bulacaklarını ayrıca belirtiyor.

25.000 Renown oldukça büyük bir rakam, öyle ki ilerleyen güncellemelerde gelecek operatörleri almak (güncel olarak operatörleri açmak için gereken tutar) için saklayabilirsiniz veya kendinize oyun içerisindeki en havalı kişiselleştirme eşyalarını alabilirsiniz!

Ali Can Türe 1995 - Sinema ve oyun meraklısı