PS PLUS 2019 Ocak Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

2018 bitmek üzere bu da demek oluyor ki 2019’un Ocak ayı ve yanında Sony’nin açıkladığı PlayStation Plus’ın ücretsiz oyunlarına bir göz atma vakti geldi. İşte Ps Plus 2019 Ocak ayı oyunları;

 

Steep, oyuncuların kayak yapabildiği, karlı dağların zirvelerinden eteklerine wingsuit ile süzülebildiği ve adrenilini doruklarda yaşatan bir ekstrem spor oyunu olup PS4 sahiplerinin indirebileceği oyunlardan biri. Ocak ayının diğer PS4 oyunu ise Portal Knights; Portal Knights, RYO ve Minecraft’ta ve son zamanlarda da Fortnite’ta gördüğümüz yapım mekaniğini karıştıran eşya yapımı ve keşfi teşvik eden bir oyun.

PS PLUS 2019 Ocak

PS3 platformunda ise ücretsiz olarak PS2 platformundan remasterlanmış, mech olarak oynadığımız ve diğer mechlerle çarpıştığımız Zone of the Enders HD Collection, ve müzik/ritim tutma oyunu olan Amplitude var.

Eğer bu yazıyı 2018’de okuyorsanız Kasımın PS Plus oyunlarını hala almak için vaktiniz var. Kasımda ise Sony, PS4 için yarış oyunu Onrush ve korku oyunu Soma, PS3 için Steredenn ve SteinsGate PS Vita için ise Papers, Please ve Iconoclasts‘i oyunculara hediye etmişti.

PS Plus kullanıcıları için 2019 Ocak oyunlarının 1 Ocak ve 5 Şubat arasında ücretsiz alınabileceğini ve Mart 2019’dan sonra Sony’nin PS3 ve PS Vita için ücretsiz oyun desteğini keseceğini de hatırlatmakta fayda var.