PS PLUS Nisan 2018 İçerikleri; MAD MAX ve TRACKMANIA TURBO Ayaklarınızı Yerden Kesecek!

Mart ayının son haftasını da bitirmeye yaklaştığımıza göre sonunda PS PLUS Nisan oyunları açıklandı! Bu ay bizleri iki büyük yapım olmak üzere daha birçok oyun bekliyor.

İlk durağımızda Mad Max bulunuyor.

Avalenche Studios, tarafından geliştirilen bu yapımda, düşmanların cirit attığı Wasteland’den sağ kurtulan yalnız bir savaşçıyı canlandırıyorsunuz. Max Rockatansky’ın tehlikeli yolculuğu bir çetenin efsanevi Interceptor’ünü çalmasıyla başlar.

Açık dünyadaki araç dövüşünü şiddetli savaşlarla birleştiren Mad Max, Interceptor’ünüzü geri almak ve Plains of Silence’a geri getirmek için savaşırken sizi oldukça tatmin edecektir.

Güçlü Magnum Opus‘un direksiyonunda alabildiğine geniş, tozlu bir açık dünyayı önümüze seriyor Mad Max ve bu dünya keşfedilmeyi bekliyor! Ayrıca size bir sürü deneyim sunmaya da hazır bu yapım.

Yolculuğunuza devam ederken karşınıza çıkan War Boys gruplarına karşı mücadele etmek için aracınızı silahlarla ve savunma yapılarıyla özelleştirerek gücünüze güç katın! Mahvolmuş bir dünyanın kalıntıları arasında savaşarak yolunuzda ilerleyin ve üslerin kontrolünü ele geçirmek için savaşarak vahşi şeflerle yüzleşin.

Taşrada geçen yol yarışlarına girin, epik atlayışlar gerçekleştirin ve ağır şekilde zırhlı konvoylara karşı dört tekerde mücadeleler sergileyin.

Dediğim gibi Mad Max ayaklarınızı tam anlamıyla yerden kesecek, sizce de öyle değil mi?

İkinci durağımızda ise TrackMania Turbo yer almakta!

Yarış hayranları, hedefinizin sürüş yeteneklerinizi sınayarak olabilecek en hızlı yarış süresini elde etmeyi amaçlayan ve PS4 için tamamen elden geçirilen arcade yarış oyunu olan TrackMania Turbo’yu takdir edecektir.

Becerilerinizi önceden hazırlanmış 200’den fazla parkurda gösterebilirsiniz. Arkadaşlarınızla çevrimiçi ya da bölünmüş ekranı kullanarak çevrimdışı yarışabilir ya da arkadaşınızla takım olup iki kontrol cihazı ile bir aracı kontrol edebilirsiniz! Bakalım gerçekten iyi bir takım olabilecek misiniz?

Direksiyonun ötesine geçmek istiyorsanız da, kendi parkurlarınızı tasarlama şansınız var bu yapımda. Kendiniz parkurları tasarlayıp inşa ediyorsunuz ve daha sonra TrackMania Turbo topluluğuyla paylaşıp rekabeti sonsuza dek sürdürebilirsiniz!

PS PLUS Nisan oyunları içerisinde ayrıca şunlarda var:

  • In Space we Brawl, PS3
  • Toy Home, PS3
  • 99 Vidas, PS Vita
  • Q*Bert Rebooted, PS Vita (Cross Buy with PS3 and PS4)

Eğer hala Mart ayının oyunlarını kütüphanenize eklemediyseniz acele edin derim! Çünkü Nisan ayının oyunları yolda!

Diğer ay tekrar görüşmek üzere!