PS PLUS Mart 2018 İçerikleri Nefesinizi Kesecek!

Her ay merakla beklediğimiz PlayStation Plus aylık oyunları belli oldu. PS PLUS Mart 2018’de bizi iki büyük yapım bekliyor.  Eğer bu iki oyunu da oynamamış ve daha önce bakmamış iseniz, bu sizin için büyük bir fırsat!

PS PLUS Mart 2018

Dünya genelinde büyük beğeni kazanan ve toplam 1 milyon adetten fazla satılan PS4 oyunu Bloodborne bu ay PlayStation Plus üyeleri için geliyor!

Orman yangını gibi her sokağına yayılan garip bir endemik hastalıkla lanetlenmiş antik Yharnam kentinde sorularınıza cevaplar ararken aynı zamanda korkularınızla yüzleşin.

Tehlike, ölüm ve deliliğin sokaklarda cirit attığı bu karanlık ve korkutucu dünyada, hayatta kalmak pahasına en karanlık sırları açığa çıkarman gerekiyor.

Peki, sen buna hazır mısın?

PS PLUS Mart 2018 oyunları

Öte yandan gözümüze çarpan diğer bir büyük yapım ise klasiklerden. PS2’de bizlere eşlik etmiş olan Ratchet & Clank’den bahsediyorum. Efsanevi PlayStation ikilisinin doğuşuna dönün! Ratchet, Clank, Captain Qwark ve yeni arkadaşlarına Solana Galaksisini kurtarırken eşlik edin!

Evrenin son Lombax’ı olan Ratchet‘in asi robot Clank ile nasıl hızlıca arkadaş olduklarının anlatıldığı bu eğlenceli hikâyeyi kaçırmak istemezsiniz. Kütüphanenize ekleyin ve mükemmel bir yolculuğa çıkmaya hazır olun. Çünkü gezegenler arası aksiyon sizleri bekliyor!

Kaotik silahlar, zekice espriler ve gizemli karakterler… Bu oyunda her şey var. Ayrıca Ratchet & Clank, PS4 için tamamen yenilenmiş ve PS4 Pro için geliştirilmiş bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Sizler de bu PlayStation tarihinin klasiklerinden olan bilim kurgu macera oyunu için heyecanlı değil misiniz?

PlayStation Plus’un aylık oyunlarında ayrıca şunlar da var:

  • Legend of Kay, PS3
  • Mighty No.9, PS3 (PS4 ile Cross Buy)
  • Claire: Extended Cut, PS Vita (PS4 ile Cross Buy)
  • Bombing Busters, PS Vita (PS4 ile Cross Buy)

Playstation Plus’a sahip olanlar gerçekten çok şanslı. Eğer Şubat ayının oyunlarına hala bakamadıysan 6 Mart’a kadar vaktin var.

Hadi, durma ve hepsini kütüphanene ekle!