FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Sony, PlayStation 4 Slim ve PlayStation 4 Pro Konsollarını Çıkarıyor

0

Sony'nin yeni nesil konsollarına özel versiyonlar geliyor.

Geçtiğimiz gün düzenlenen basın konferansında Sony, yeni ve daha ince bir PlayStation 4 konsolu PlayStation 4 Slim'i ve yükseltilmiş bir model olan  PlayStation 4 Pro'yu çıkaracağını duyurdu.

PlayStation 4 Slim 299$ fiyatla 15 Eylül'de çıkacak. Model yeni standart  PS4 olacak.

ps4-slim

PlayStation 4 Pro konsolu ise 399$ fiyatla 10 Kasım'da piyasaya sürülecek. Yükseltilmiş  CPU ve saat hızı, ayrıca 1 terabayt sabit diske sahip olacak. Sistemde ultra yüksek çözünürlüklü 4K ve HDR desteği bulunacak. Önceden yayımlanmış pek çok oyun PS4 Pro için yükseltme yamaları getirecek. Sony ayrıca firmware güncellemesi ile tüm diğer PS4 konsollarına HDR desteği sunacağını duyurdu.

Aynı disk ve indirilen öğeler hem yeni PS4 Pro için hem de standart model için geçerli olacak fakat bazı oyunlar yüksek çözünürlüğü desteklemek için PS4 Pro'da daha farklı oynanacak.

Sony daha önceden, oyunların hepsinin ya da büyük çoğunluğunun yüksek kalitedeki PS4'ü destekleyeceğini duyurmuştu.

Sony ayrıca 40 milyon kullanıcısı olan PS4 için yüksek kalitede bir versiyonu çıkaracağını Temmuz'da açıklamıştı. Önceden sistemin kod adı  "Neo" idi.

 

Önceki yazımız olan Mafia 3 Detayları ve DLC Genişleme Planları Hakkında Açıklamalar Geldi yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.