Bedava MASS EFFECT 2 Almaya Ne Dersiniz? Origin Dağıtıyor!

Bedava MASS EFFECT 2

Electronic Arts’ın Origin hizmeti üzerinden yürüttüğü On The House promosyonunun sıradaki üyesi; bedava Mass Effect 2 oldu.

Electronic Arts son günlerdeki Origin kullanıcı kıtlığına çare bulamıyordu. Ne yapsalar da kullanıcıları Steam gibi devasa rakamlara ulaşamamaktaydı. Bu sebeple EA’den sürpriz bir atak geldi denebilir. Oldukça tutulan bir seri olan Mass Effect, Origin üzerinde kısa süreliğine de olsa ücretsiz olarak yayınlanıyor.

Mass Effect 2, serinin hayranları tarafından çoğunlukla üçlemenin en iyi oyunu olarak gösterilir.  Daha oynama şansı bulamadıysanız Origin’e girin ve oyunu indirip tadını çıkarın.

Mass Effect 2’nin konusu şöyle;

Mass Effect’deki olaylardan sonra Normandy tanımlanamayan bir geminin saldırısına uğramış ve Commander Shepard öldürülmüştür. Fakat Shepard’ın bedeni kurtarılmış, Illusive Man tarafından yönetilen, insan üstü fanatiği olan bir grup olan Cerberus tarafından yeniden canlandırılmıştır.  Shepard da sonunda saldırıdan Reapers denen ve Collectorler adında böceksi bir türü aracı olarak kullanan ırkın sorumlu olduğunu öğrenir ve galakside birden ortadan yok olan insan kolonileri konusunda da sorumlunun onlar olduğunu düşünür. Komutan, onları yok edeceği intihar görevine doğru yola çıkmak için artık yeni bir takım oluşturmak ve güven kazanmak zorundadır.