Justice League’den Yüksek Çözünürlüklü Resmi Fotoğraf Yayınlandı

Bugün erken saatlerde, yaklaşan film Justice League‘in  beş üyesini gösteren bir fotoğraf ortaya çıktı. Birçok kişi bu fotoyu görürken insanlar fotoğrafın resmi olup olmadığından emin değildi.  Kalite düşük olduğundan, nereden geldiğini ve resmin detaylarını belirlemek de zordu.

Sonunda görüntü USA Today tarafından yüksek çözünürlüklü şekilde yayımlandı. Gün boyunca dolaşan görüntü, USA Today gazetesinin basım versiyonundan çekilmiş bir fotoğraftı.

Justice League (Fotoğraf: Warner Bros.)

Justice League (Fotoğraf: Warner Bros.)Fotoğraf, Adalet Ligi’nin tahmin edilen altı üyesinden beşini gösteriyor. Ben Affleck’i Batman olarak yeni Batsuit’i ile Gal Gadot’u Wonder Woman olarak elinde kılıç ve kalkanla, Ray Fisher’ı Cyborg olarak, Ezra Miller’ı The Flash olarak, Jason Momoa’yı Aquaman olarak görüyoruz.

Burada farkına varılacak en büyük sonuç, Aquaman’ın sonunda diğer Adalet Ligi üyeleriyle çalışmasıdır. Fragmanda karakter, Bruce Wayne’ye karşı biraz düşman gibi davranıyor ve ekibine katılmaya gönülsüz davranıyor.

Henry Cavill ise Superman olarak bu fotoğrafta yer almıyor. Batman v Superman: Şafak Vakti nasıl sona erdiğini göz önüne alarak, bu çok şaşırtıcı olmamalı. Superman’in Adalet Ligi’ne geri dönmesi bekleniyor, ancak bu fotoğraf Adalet Ligi henüz kurulmadan önceki bir ana ait olabilir.