ONE PUNCH MAN Oyunu; One-Punch Man: Road to Hero Geliyor

En güçlü kahraman Saitama, rakiplerini mobil oyunda teklemeye geliyor. Oasis Games’in bugün duyurduğu One-Punch Man: Road to Hero, animenin ikinci sezonunu takip edecek şekilde yayınlanacak. Şu anda ön kayıtların açık olduğu oyun iOS ve Android cihazlarda çalışacak. Ve tabi ki One Punch Man oyunu için kayıt olan oyuncular oyun içi hediyelerle buluşacaklar.

 

Oyun, ilk sezondaki hikayeyi ve karakterleri içerecek olsa da lansmandan sonra ikinci sezon içeriği de oyuna katılacak. Oyuncular birçok bölümde Saitama ve anime serisi boyunca karşılaşılan diğer kahramanlar çeşitli düşmanlar ile mücadele edecekler. Sıra tabanlı RPG  türündeki oyun anime serisindeki seslendirmenler, oyundaki 50’den fazla karakteri de seslendirecek. Oyunda ayrıca PVP modu da bulunacak. Oyuncular diğer oyunculara karşı savaşabilecekler. Yani hemen hemen bu mobil cihazlarda bu oyun türündeki  oyunlar gibi bir yapı ile karşımıza çıkacak. Tabi ki oyunun en büyük ayrıcalığı sevilen manga/anime serisindeki karakterlerin yer alıyor olması.

Oyun hakkındaki resmi açıklamalara dair başlıklar şöyle;

  • Resmi Yetkili: Sevilen anime serisindeki seslendirmenler, bu oyunda da seslendirmenlik yapıyorlar.
  • Her karşılaşmayı oyna:   Vaccine Man, Deep Sea King ve Lord Boros ile heyecan verici yüzleşmeleri yeniden yaşayın.
  • 50 üzerinde karakter:  Oyunda gizemli güçleri olan S-Class kahramanları eğiterek onları geliştirebilirsiniz
  • Kral güçtür: Birden fazla savaşta zirveye ulaşmak için strateji ve güç kombinasyonunu kullanın ve anları paylaşmak için oyun içi savaş videolarını kaydedin!
  • Oyun startejini paylaş:  Tüm karakterleri öğrenmek için inceleme bölümüne göz atın veya en uygun stratejileri tartışmak için oyuncularla sohbet edin.

Siz bu One Punch Man oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Mobilde oynamak yerine bilgisayar veya konsolu tercih edenlerden misiniz?