Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4’ün Açılış Videosu Yayınlandı

naruto

Namco Bandai firması, geçtiğimiz günlerde Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4 oyununun açılış intro’sunu birçok bölgede yayınladı.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 ps4 cover
Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4, serinin tarihindeki en geniş savaşçı kadrosuna sahip olacak.bu listede The Last -Naruto the Movie’den Hashirama ve Madara karakterleri ve onların arasındaki dövüş de yer alıyor. Oyun Shinobi World War’ı yeniden canlandıracak.

Oyunun macera modunda oyuncular, Konoha ve Suna köylerini özgürce keşfedip görevlerini yapabilecekler. Karakterlerle tanışmak olayları tetikleyecek ve modda diğer karakterlerle iletişim kurmak için birden fazla iletişim ekranı olacak. Online modda oyuncular birbirleriyle eşleşebilecek ve oyuncuların katılabilecekleri zaman odaklı etkinlikler gerçekleşecek.

Oyunu Japonya’da ilk sürümünden alanlar ya da Avrupa ve Amerika’da ön sipariş vermiş olanlar Boruto -Naruto the Movie’den oynanabilir karakterler olan Boruto ve Sarada’yı kazanacaklar.

İlk sürüm Boruto ve Sarada’nın yanı sıra oynanabilir karakter olarak The Last -Naruto the Movie’deki halleriyle Naruto, Sasuke, Sakura, ve Hinata’yı ayrıca diğer bir versiyon olarak, Boruto -Naruto the Movie’de göründükleri halleriyle Naruto ve Sasuke’yi ve Kakashi için de bir kostüm içerecek. Diğer karakterler DLC paketleriyle kullanılabilir olacak.
Bandai Namco Entertainment, oyunu, 4 Şubat’ta Japonya’da, 5 Şubat’ta Avrupa’da ve 9 Şubat’ta da Kuzey Amerika’da yayınlayacak.Japonya’da sadece PS4 platformu için çıkacak olan oyun Batı’da PS4, Xbox One ve PC platformlarında oynanabilir hale gelecek.