Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4’den Haberler

naruto

Namco Bandai firması, geçtiğimiz günlerde Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4 oyununun açılış intro’sunu birçok bölgede yayınladı.


Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4, serinin tarihindeki en geniş savaşçı kadrosuna sahip olacak.bu listede The Last -Naruto the Movie’den Hashirama ve Madara karakterleri ve onların arasındaki dövüş de yer alıyor. Oyun Shinobi World War’ı yeniden canlandıracak.

Oyunun macera modunda oyuncular, Konoha ve Suna köylerini özgürce keşfedip görevlerini yapabilecekler. Karakterlerle tanışmak olayları tetikleyecek ve modda diğer karakterlerle iletişim kurmak için birden fazla iletişim ekranı olacak. Online modda oyuncular birbirleriyle eşleşebilecek ve oyuncuların katılabilecekleri zaman odaklı etkinlikler gerçekleşecek.

Oyunu Japonya’da ilk sürümünden alanlar ya da Avrupa ve Amerika’da ön sipariş vermiş olanlar Boruto -Naruto the Movie’den oynanabilir karakterler olan Boruto ve Sarada’yı kazanacaklar.

İlk sürüm Boruto ve Sarada’nın yanı sıra oynanabilir karakter olarak The Last -Naruto the Movie’deki halleriyle Naruto, Sasuke, Sakura, ve Hinata’yı ayrıca diğer bir versiyon olarak, Boruto -Naruto the Movie’de göründükleri halleriyle Naruto ve Sasuke’yi ve Kakashi için de bir kostüm içerecek. Diğer karakterler DLC paketleriyle kullanılabilir olacak.
Bandai Namco Entertainment, oyunu, 4 Şubat’ta Japonya’da, 5 Şubat’ta Avrupa’da ve 9 Şubat’ta da Kuzey Amerika’da yayınlayacak.Japonya’da sadece PS4 platformu için çıkacak olan oyun Batı’da PS4, Xbox One ve PC platformlarında oynanabilir hale gelecek.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Collection PS3 İçin Duyuruldu

12/01/2016

Bandai Namco, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Collection’ın Playstation 3 versiyonunu Şubat 2016’da Avrupa, Orta Asya, Avustralya ve Afrika’da yayınlayacağının duyurusunu yaptı.

Bu koleksiyonun içerisinde 3 farklı Ninja Storm oyunu bulunuyor. Bunlar; Naruto: Ultimate Ninja Storm, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2, ve Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst.

Oyunun fiyatı henüz duyurulmuş değil.

Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4’ün Yeni Videosu

01/12/2015

Bandai Namco Entertainment, Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4 dövüş oyununun 5. tanıtım videosunu, oyunun resmi web sitesinde yayınlamaya başladı. Video, oyunun hikaye modu, oynanış özellikleri, lider değiştirme sistemi, bağlı ikazlar ve ekipman imhası gibi özellikler için bir ön izleme niteliğinde.

ultimate ninja storm 4

Ayrıca videoda Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm Revolution‘dan son teknik kombinasyonlarının Ultimate Ninja Storm 4’te döndüğünü de görüyoruz. Ek olarak, tanıtım videosu, oyunun macera modu, online “network savaşı” fonksiyonu ve karakter özelleştirme özellikleri için de ön izleme imkanı sağlıyor.

Serideki en geniş karakter sayısına sahip olacak olan Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4, 4 Şubat’ta Japonya’da, 5 Şubat’ta Avrupa’da ve 9 Şubat’ta Kuzey Amerika’da yayınlanacak.

Ultimate Ninja Storm 4 Oyun Videosu Kakashi, Obito, Itachi Dövüşü

25/11/2015

Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4 oyunu serinin tarihindeki en geniş dövüşçü sayısına sahip olacak. Bu liste, The Last: Naruto The Movie‘den Hashirama ve Madara arasındaki dövüşü de kapsıyor. Oyun Shinobi Dünya Savaşı’nı yeniden oluşturacak.

Videoda Kakashi ve Obito’nun Itachi ve Shisui ile dövüştüğü görülüyor.

Oyunun macera modu, oyunculara Konoha ve Suna köylerini serbestçe keşfetme ve görevlerini yapma imkanı sunuyor. Karakterlerle tanışma ile olaylar başlayacak ve modda diğer karakterlerle iletişim halinde olmak için birden fazla konuşma ekranı açılacak. Oyunun online modu oyunculara birbirlerine karşı maç yapma imkanı verecek ve bütün oyuncukların katılabileceği süreli etkinlikler yapılacak.

Ultimate Ninja Storm 4 Itachi

Japonya’da oyunu ilk çıkış tarihinde alanlar ya da Avrupa ve Amerika’da ön sipariş verenler, oynanabilir karakterler olan, Boruto -Naruto the Movie- ‘den Boruto ve Sarada’ya sahip olacaklar. Oyunun ilk çıkışı, The Last -Naruto the Movie-‘de göründükleri halleriyle Naruto ve Sasuke’yi de oynanabilir karakter olarak kapsayacak.

Oyun Japonya’da 4 Şubat’ta, Avrupa’da 5 Şubat’ta ve Amerika’da 9 Şubat’ta piyasaya sürülecek.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 İçin DLC Planları Açıklandı

04/11/2015

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4‘ün resmi websitesi, her biri 6$ olan 3 içerik paketini kapsayan DLC planları ile güncellendi.

Oyuncular ayrı ayrı iki senaryo paketi ve oynanabilir karakter paketine sahip olabilecek. Ayrıca sezonluk üyeler bu paketlere ücretsiz olarak sahip olabiliyor.

Senaryo paketleri, üç saatlik senaryo, kostüm, kombinasyon teknikleri, eşya seti,10 adet ninja bilgi kartı, 10 adet ses eşleştirmesi ve 10 adet kostüm içeriyor. İlk pakette ikinci paketten farklı olarak, önceki oyundan 10 adet kostüm bulunuyor.

Oynanabilir karakter paketinde ise, 4 adet oynanabilir karakter,3 adet kombinasyon teknikleri, eşya seti,10 adet Ninja bilgi kartı, 10 adet ses eşleştirmesi ve 10 adet kostüm bulunuyor.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 oyunu, PlayStation 4, Xbox One, ve PC platformları için, Kuzey Amerika ve Avrupa’da 9 Şubat 2016’da piyasaya sürülecek.