Marvel Heroes 2016 Tanıtım Videosu Yayınlandı

marvel heroes

Marvel Heroes‘un ücretsiz oyunlar içinde kendine has bir yeri var; Marvel Çizgi Roman Evreni’nden hikayeyeler üzerine kurulu ve neredeyse sınırsız karakter desteğini, Diablo tarzı aksiyon RPG ile birleştiriyor. Oyun, 2013’teki zorlu başlangıcın ardından yayıncı Gazillion Entertainment’in geliştirmeleri ve detaylandırmalarıyla, oyuncuların kendi sevdikleri süper kahramanlarla kötü güçlere karşı savaştığı daha eğlenceli bir hale geldi.

Oyunun 2016 güncellemesi henüz yayınlandı ve yönetici desteği, kostüm değişiklikleri, yeni karakterler, yeni özellikler ve keşfedilecek yeni bir hikayeyle beraber oyun güncellendi.

Marvel Heroes 2016’da hangi karakterleri göreceğiz?

Yayınlanan videoda Wolverine ve Thor’un son kadın enkarnasyonları, Captain Marvel ve Spider-Gwen gibi karakterlerin varlıkları ön plana çıkarılarak, Marvel Evreni’ndeki transformasyonlar ve değişiklikler vurgulanmış. Agent Venom gibi sevilen karakterler eklenirken, Deadpool’da da düzeltmeler yapılmış.

Marvel Heroes 2016 spider gwen

Bunlara ek olarak oyuna Secret Invasion isimli yeni bir hikaye eklendi. Hikaye,2008’de yayınlanan aynı adlı hikayeden yola çıkarak Civil War ve World War Hulk’tan sonraki olayları takip ediyor.