“MAD BOX” OYUN KONSOLUNUN İlk Görüntüleri YAYINLANDI

Geçtiğimiz günlerde, Slightly Mad Studios’un CEO’su Ian Bell şirketinin “Mad Box” isimli bağımsız konsolun geliştirildiğini açıkladı ve birkaç görüntü yayınlandı.

MAD BOX

Mad Box’ın ilk görüntüleri Bell’in resmi Twitter hesabından yayınlandı. Konsol, bir bakıma M şeklinde özel yapım bir bilgisayar kasasına benziyor. İçindeki parçalar fotoğraflarda belli olmasa da Bell geliştiren ekibin hala bu konuda kafa yorduğunu belirtti. Aynı zamanda bu dizaynın “final” olmadığını da belirtti.,

Bell’e göre Mad Box çok hafif olacak ve taşımak için üzerinde bir tutma aparatıyla gelecek. Bir Mad Box’ın diğerine kablosuz olarak da iletişime geçeceğinin müjdesini veren Bell, bu konunun bu ifadesi hariç çok da üzerinde durmadı.

Bell, Mad Box için “şimdiye kadarki en güçlü konsol” olacağını ve özelliklerinin iki yıl içerisindeki çok güçlü bir bilgisayara eşdeğer olacağını söyledi. variety.com sitesiyle olan diyaloğunda sistemin çoğu büyük VR isimlerinin headsetleriyle uyumlu olduğunu ve VR sırasında 90 fps görüntü vereceğini ve de 4K desteklendiğini söyledi.

Fiyat ve tarih detayları hala açıklanmamış olsa da Bell konsolun 3 yıl içinde çıkacağını ve fiyatının bir sonraki neslin konsol fiyatlarına benzer olacağını söyledi.