Karanlık Işık MMORPG Oyunu 19 Mayıs’ı Etkinliklerle Kutluyor

WEB TABANLI MMORPG OYUNU KARANLIK IŞIK  19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA,
GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI’NI  ETKİNLİKLERLE KUTLUYOR!

Türkiye’nin MMORPG oyunu Karanlık Işık, yayına başladığı ilk günden beri oyuncularını her özel günde farklı fırsat ve etkinliklerle kendisine bağladı. Geçtiğimiz aylarda yapılan etkinliklere bir yenisini 19 Mayıs’ta özel olarak oyuncularına sunacak Karanlık Işık’ta oyun içi etkinlikler de hız kesmeden devam edecek.

 19 Mayıs Etkinlikleri

19 ve 20 Mayıs’a özel etkinliğin genel hatları ise şöyle. 1 ile 20. sunucular arasında oyun Adminleri, özel karakterleri ile oyuna giriş yapacak. Bu karakterlerle savaşacak oyunculardan son vuruşu yapanlar büyük ödüllerin sahibi olacak. Fakat dikkat edilmesi gereken bir durum var, o da son vuruşu yaptıktan sonra bir ekran görüntüsü almak ve ilgili forum başlığına Karakter İsmi, Sunucu ve Hesabının bağlı olduğu e-posta adresini yazmak. Büyük ödül ise her oyuncunun Karanlık Işık’ta sahip olmak istediği; VIP kartı, milyonlarca altın, binlerce zaman boşluğu enerjisinin de dahil olduğu çok özel bir paket. Son vuruşu yapamayanlar üzülmesin, etkinliğe katılıp formu eksiksiz dolduran herkese de altın ve zaman boşluğu ile özellik yumurtasından oluşan daha ufak bir paket hediye edilecek.

Ayrıca günlük etkinliklerin yanı sıra 16.00’da Gerçek Dışı Labirent ile Buz ve Ateş Savaş Alanı tüm gün açık olacak ve Karanlık Işık’taki gücünü test etmek isteyen tüm oyuncuları bir araya getirecek. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızda yine keyifli ve eğlenceli bir Karanlık Işık macerası oyuncuları bekliyor, bayramımız kutlu olsun!

Screenshot_1

Karanlık Işık Hakkında

 

Gamesdom yayımcılığında oyun severler ile buluşan Karanlık Işık, Türkçe dil desteğine sahip Web Tabanlı MMORPG oyunudur. 2,5 mb’lık Kurulum Dosyası’nı indirerek masa üstünden oynanabilen oyunda 6 farklı dünya yer almaktadır. Zengin ekipman seçeneği, sadık yoldaşlar (evcil hayvan – pet), acımasız yaratıklar ve kadim büyülerin kol gezdiği oyun 3D grafiklere ve gelişmiş görev sistemine sahiptir.

Karanlık Kılıç Ustaları, kudretli büyücüler yani Elemantalistler ve silahlarıyla savaş alanlarını kana bulayan Vahşi Savaşçılar olmak üzere 3 farklı karakter sınıfı sunan Karanlık Işık’ta; her zaman yoldaşlık yapan binekler ve petlere sahip olabilir, karakterin ile birlikte onların da seviyelerini geliştirip yeni yetenekler kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Birlik sisteminin de yer aldığı oyunda bireysel PvP savaşlarının yanı sıra birlik savaşlarına katılabilir, düşmanlarını öldürerek puan kazanabilir ve sıralamaya girerek hegemonya sistemine dahil olabilirsin. Kralların belirlendiği bu sistemde ise zirveye yükselerek kral olman, böylece bölgene hükmetme kudretini kazanman mümkün.

MMORPG Oyunu Karanlık Işık Web Sitesi: https://tr.gamesdom.com/lod

MMORPG Oyunu Karanlık Işık Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/KaranlikIsik.tr