Hitman Go’nun PC ve PS Platformları İçin Geri Sayım Başladı

Square Enix, Hitman GO oyununu 2016’da PlayStation 4 ve PlayStation Vita platformları için piyasaya süreceğini duyurmuştu ve bekleyiş sona erdi. oyun gelecek hafta yani 23 Şubat’ta Playstation ve PC platformlarına gelecek.

Sıra tabanlı strateji ve puzzle oyunu temel olarak mobil versiyonuyla aynı. Farklı olarak grafikler güncellenmiş ve Blood Money’den Paris Opera ve Hitman 2: Silent Assassin’den St. Petersburg Stakeout görevini de kapsayan içerikler eklenmiş. Hitman GO oyununun PlayStation 4 ve PlayStation Vita platformlarında yer alan çapraz-alım ve çapraz kurtarma seçenekleri, oyuncuların yaptıkları kurtarmayı her iki platform için de geçerli kılıyor yani yapılan save ile her iki platformda da oynayabiliyorsunuz. Square Enix, ipucu kullanmadan oyunu tamamlayan oyuncular için de bir kupa eklemesi yaptı.

hitman1

Geliştirici Steam için, duvar kağıtları, emojiler cloud save ve Steam başarı bölümleri ekledi.

Io Interactive ve Square Enix’ in gelecek Hitman oyunu  PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için 11 Mart’ta piyasaya sürülecek. Hitman bölümler halinde aylık güncellemelerle yayınlanacak gibi görünüyor.