GTA Online Lowriders DLC’si Geliyor

Rockstar, oyuncuların GTA Online’dan soğumaması için Gta Online: Lowriders ile geniş içerikli yeni bir ücretsiz DLC(indirilebilir içerik) daha bizlere sunuyor.

Bu yeni güncellemenin adı ise “Lowriders”. Adından da anlaşılabileceği gibi oyuna yeni lowrider araçlar eklenecek ve bu araçların birçok özelleştirilebilir özelliği bulunacak.

Hidrolik yeni özelleştirilebilir seçeneklerden sadece biri.
Hidrolik yeni özelleştirilebilir seçeneklerden sadece biri.

Bu özelleştirmeleri uygulayabilmemiz için Benny’nin garajı adında oyuna yeni bir mekan eklenmiş ve biz buradam lowrider araçlarımızı özelleştirebileceğiz.

Benny'nin garajında aracını özelleştiren bir oyuncu.
Benny’nin garajında aracını özelleştiren bir oyuncu.

Oyuna eklenecekler sadece araçlarla sınırlı değil. Oyuncular 4. garajlarını satın alabilecek ve garajlarını genişletebilecekler.

Bu kadar araç için yeni garaj şart tabi. :)
Bu kadar araç için yeni garaj şart tabi. 🙂

Otomatik Makineli Tabanca(Machine Pistol) ve Pala(Machete) Ammu-Nation dükkanlarından satın alınmayı bekliyor olacak.

Yeni tabanca ve yeni aracıyla ortalığa kaos saçan Niggalar.
Yeni tabanca ve yeni aracıyla ortalığa kaos saçan Niggalar.

Bir sürü yeni elbise, saç modelleri ve aksesuarlar da satın alınmayı bekliyor olacak. Ayrıca 3 yeni Adversary Mode ve daha fazlası oyuna eklenecek.

Lamar yeni görevlerini verirken.
Lamar yeni görevlerini verirken.

Görünen o ki yeni güncelleme bizlere eski San Andreas havasını Gta Online’da yaşatmak için geliyor. Araç sayısı resmi olarak belirtilmemiş ama bir önceki DLC’yi didik didik eden PC kullanıcıları oyuna yeni eklenmiş 12 tane lowrider aracın dosyalarını keşfetmişti. Yani epey bir araç eklenecek gibi duruyor. En çok hoşuma gidense 4. garajımızı artık satın alabiliyor oluşumuz. Bunu birçok oyuncu dört gözle bekliyordu.

Fakat bu kadar güzel içeriklerin ardından eski nesil kullanıcılarına kötü bir haberimiz var. Bu DLC sadece PC, PS4 ve Xbox One için yayınlanacak. Rockstar ikidir eski nesil kullanıcıları es geçiyor mâlesef. Bahsettiğim platformlardan biri için oyuna sahip olan kullanıcılar 20 Ekim‘de yeni DLC’sine kavuşacaklar.