Marvel Moon Knight’ı Netflix Serisi mi Yapıyor?

Marvel ve Netflix’in birlikte yaptığı ilk proje Daredevil, muazzam bir başarı yakaladı. Daredevil’in 2. sezonu şu an çekim aşamasında ve Marvel hayranlarının 2 favori anti-kahramanı, Frank Castle, diğer adıyla Punisher (Jon Bernthal) ve  Elektra Natchios (Elodie Yung) bu sezonda yer alacak.

Daredevil ile büyük bir başarı elde edildikten sonra hayranlar da doğal olarak Marvel’in Netflix’e bundan sonra ne getireceğini merak ediyor. Moon Knight ismi bu konuda sıkça söz ediliyor hatta bir söylentiye göre çok yakında izleyiciyle buluşabilir.

moon knight netflix
moon knight

Collider Heroes ve  Heroic Hollywood ile tanınan Umberto Gonzalez konu hakkında şöyle söyledi:

“Moon Night aslında Netflix için Bruce Wayne başladığından beri düşünülüyor. Tıpkı Punisher’ın Daredevil’ın 2. Sezonunda görülecek olması gibi. Aynı şey Moon Knight için de söz konusu. Bu Marvel’in Netflix için uyguladığı strateji. Açıkçası Moon Knight’ın Netflix versiyonunu görmeyi sinema uyarlamasını görmeye tercih ederim.”

Böyle acımasız bir karakterin beyaz perde yerine Netflixte olması daha mantıklı çünkü Netflix zaten şiddet ve karanlık tema içeren konu ve görüntülere izin veriyor.