FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

"Final Fantasy XII" PlayStation 4'e HD Remastered Olarak Geliyor

1

Orijinal olarak 2006 yılında PlayStation 2 platformu için çıkan Final Fantasy XII'nin hayranları, yeni duyurulan HD remaster haberiyle oyunu yeniden baştan oynamak için sabırsızlanıyorlar. Square Enix, önceden Japonya'ya özel olan uluslararası versiyonu, 2017 yılında dünya çapında Final Fantasy XII: The Zodiac Age adıyla PlayStation 4 platformuna getirmeyi planladığını açıkladı.

Görsel olarak iyileştirilmesi beklenen FFXII'nin remastered sürümü, sistemin yükseltilmesini, Japonca ve İngilizce seslerin geliştirilmesini, oto-kayıt özelliği, hızlı yüklenme zamanı ve daha fazlasını içerecek. The Zodiac Age, önümüzdeki hafta E3'te oynanabilir olacak. Tanıtım videosunu aşağıda görebilirsiniz.

Özet:

"Ivalice dünyasında savaş çağına girilmiştir.  Dalmasca adındaki küçük krallık, Archadian İmparatorluğu tarafından ele geçirilip, yıkım ve belirsizlik içinde bırakılmıştır. Tahtın tek mirasçısı Prenses Ashe, kendini ülkesini kurtarma direnişine adamıştır. Öte yandan, ailesini savaşta kaybeden genç adam Vaan, gökyüzünde özgürce uçmayı hayal etmektedir. Özgürlük ve düşen krallık için verilen savaşta, müttefiklerin ve onların arkadaşlarının, ülkelerini kurtarmak için atıldıkları kahramanca maceraya siz de katılın."

Önceki yazımız olan E3: 2016 Dead Rising 4 Görselleri Sızdırıldı yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek
1 yorum
  1. Gürkan Yılmaz diyor

    1000+ saat oynadığım bir oyun ve remake i çıkmaması beni çok üzdü, umarım bol yeniliklerle gelir.
    Bu arada oyun FFXII – IZJS + FFXII HD Remaster ın birleşimi ve ismi değiştirilmiş versiyonu.

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.