in

“Final Fantasy XII” PlayStation 4’e HD Remastered Olarak Geliyor

Orijinal olarak 2006 yılında PlayStation 2 platformu için çıkan Final Fantasy XII‘nin hayranları, yeni duyurulan HD remaster haberiyle oyunu yeniden baştan oynamak için sabırsızlanıyorlar. Square Enix, önceden Japonya’ya özel olan uluslararası versiyonu, 2017 yılında dünya çapında Final Fantasy XII: The Zodiac Age adıyla PlayStation 4 platformuna getirmeyi planladığını açıkladı.

Görsel olarak iyileştirilmesi beklenen FFXII’nin remastered sürümü, sistemin yükseltilmesini, Japonca ve İngilizce seslerin geliştirilmesini, oto-kayıt özelliği, hızlı yüklenme zamanı ve daha fazlasını içerecek. The Zodiac Age, önümüzdeki hafta E3’te oynanabilir olacak. Tanıtım videosunu aşağıda görebilirsiniz.

Özet:

“Ivalice dünyasında savaş çağına girilmiştir.  Dalmasca adındaki küçük krallık, Archadian İmparatorluğu tarafından ele geçirilip, yıkım ve belirsizlik içinde bırakılmıştır. Tahtın tek mirasçısı Prenses Ashe, kendini ülkesini kurtarma direnişine adamıştır. Öte yandan, ailesini savaşta kaybeden genç adam Vaan, gökyüzünde özgürce uçmayı hayal etmektedir. Özgürlük ve düşen krallık için verilen savaşta, müttefiklerin ve onların arkadaşlarının, ülkelerini kurtarmak için atıldıkları kahramanca maceraya siz de katılın.”

1 yorum

Leave a Reply

  Bir yorum yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Sitemizde spam yorumlar engellenmektedir. Ne şekilde olduğunu öğrenin.

  Fanzadelist tarafından yazıldı

  Fanzade liste içerikleri yazan profil

  Millar ve Capullo’nun Gizemli Projesi ”Reborn”

  E3: 2016 Dead Rising 4 Görselleri Sızdırıldı