Fantastik Dörtlü, MARVEL Strike Force’a Giriş Yapıyor!

Marvel‘ın pek çok mobil oyunundan (Şampiyonlar Turnuvası, Future Fight, Battle Lines, Puzzle Quest…) biri olan Strike Force‘a çizgi roman dünyasının en köklü ailelerinden biri olan Fantastik Dörtlü geliyor.

Ekibin film haklarının Marvel Stüdyoları’na geçmesiyle karakterlerin Marvel oyunlarında görünmeye başlaması da hız kazandı. Daha önce yaptığımız bir haberde de Görünmez Kadın’ın Şampiyona’ya girişini sizlere duyurmuştuk.

Marvel’ın çizgi roman tarihindeki 80. yılını kutlamak adına Mr. Fantastic, Invisible Woman, Human Torch ve The Thing‘ten oluşan Fantastic Four ekibi ve ilk süper kahramanlardan olan Namor the Sub-Mariner, Strike Force’ta oynanabilir karakterler olarak yer alacak.

Namor vs. Loki

2018 Mart ayından beri aktif olan Strike Force; geçtiğimiz yıllarda kapatılan, Marvel’ın en eski mobil oyunlardan Avengers Alliance’a en yakın oyun. Sıra tabanlı bir rol yapma oyunu. Android ve IOS’ta oynanabilir ve Play Store ile App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir. Avengers Alliance’ta F4 ekibi oyunun başından beri yer almasına rağmen ekiple bağlantılı karakterlerden Silver Surfer gibi Namor da oyunda yer almayan karakterler arasındaydı.

Siz hangi Marvel oyunlarını oynuyorsunuz, Strike Force’u hiç denediniz mi? Yorumlarda görüşlerinizi bize iletip yazılarımızı ve videolarımızı sosyal medya hesaplarınızda ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. 

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.