Dark Souls 3 Collector’s Edition Sürümü

Gelecek yıl çıkması planlanan aksiyon RPG oyun Dark Souls 3’ün iki özel paketi çıkacağı söyleniyor ve bu paketlerden biri yaklaşık olarak 500$ civarında olacak.

Dark Souls 3 Collector’s Edition Sürümü

Geekay Games’in, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki bir video oyun perakendecisi olan kaynağına göre, yayıncı Bandai Namco, Dark Souls 3 Collector’s Edition ve Prestige Edition sürümlerini çıkarmak istiyor. Her iki sürüm de, bez bir harita, oyundan bir figür, koleksiyona özel ambalaj ve diğer hediyelik eşyalarla birlikte gelecek. İki paket arasındaki farklar ise, koleksiyona özel ambalaj ve figürlerin boyutu olacak. Paketlerden biri 40cm’lik Lord of Cinder figürüyle gelecek ve fiyatı 489$ olacak, diğer paketin fiyatı ise 136$ olacak.

Bandai Namco bu paketlerle ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı ama söylentiler geçen sene Dark Souls 2 hayranlarına sundukları avantajlarla yaklaşık olarak aynı.

dark_souls_3

Söylentiler, Dark Souls 3’ün 12 Nisan 2016’da çıkacağı yönünde kesin bir tarih içeriyor. Resmi olan bilgiye göre ise Bandai Nemco oyunu,24 Mart 2016’da Japonya’da ve Nisan ayı içinde de diğer yerlerde piyasaya sürecek.

dark_souls_