“CONAN EXILES” Japonya’da Satışa Sunuluyor

Conan Exiles aslında ilk kez Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan Robert E Howard tarafından yazılan Heroic Fantasy (Fantastik Kahraman) tarzı bir çizgi roman serisinden uyarlanmış Open World Survival Action Game kategorisine ait bir ürün. Kısacası, çizgi roman uyarlaması bir açık dünyada hayatta kalma aksiyon ve macera oyunu. Geçmiş dönemlerde yaşayan bir ana karakteri canlandırıyoruz. Kötülüğü yok edip dünyayı iyilikle yönetmeye çalışan bir karakter söz konusu.

Norveçli bir şirket olan Funcom ile 2017 yılının Ocak ayında PC platformu için Steam üzerinden Early Access olarak piyasaya sürülen bu oyunun tam sürümü aslında yine Steam üzerinden 2018 yılının Mayıs ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ayrıca PlayStation 4 ve XBox One sürümleri de 2018 yılı içinde raflarda yerini alacak.

Oyun künyesi hakkında kısaca bahsetmek gerekirse:

Adı: Conan Exiles

Platform: PlayStation 4

Çıkış Tarihi: 2018 yılı

Fiyat: Belli Değil

Türü: Open World Survival Action (Açık Dünya Hayatta Kalma Macera)

Oyuncu Sayısı: Offline 1 kişi, Online 1-40 kişi arası (olması planlanıyor)

CERO: Z (Yalnızca 18 yaş üstü oyunculara yönelik)

Yayıncı Firma: Funcom

Satışa Süren Firma: Funcom

Japonya’da Satışını Yapacak Olan Firma: Spike-Chunsoft

Spike-Chunsoft Resmi Web Sitesi:  https://www.spike-chunsoft.co.jp/

 

Sürgündeyiz, dışlanmış ve hor görülmüşüz. Barbar ve bir o kadar da çorak topraklarda yolumuza yalın ayak yürüyerek varmak zorundayız. Bu topraklarda zayıf olan ezilir, yalnızca güçlüler ayakta kalabilir. Burada hayatta kalmak için savaşmak zorundayız. Yapılar inşa edip dünyayı kendi server’ımız üzerinden ele geçirmemiz gerekiyor.

Bu acımasız ve unutulmuş topraklarda kana susamış yamyamlar ve vahşi yaratıklar karşısında hayatta kalabilmemizin tek yolu yiyecek ve su bulmaktan ibaret değil. Gizemli harabeleri keşfederek hazine ve türlü türlü bilgiler de bulmamız mümkün. Bu bilgiler sayesinde hayatta kalmamız daha kolay olabilir. Ancak unutmamamız gereken bir nokta var. O da dünyadaki karanlık gücün ne kadar kuvvetli olabileceğini aklımızdan hiç çıkarmamamız gerektiği gerçeğidir.

conan exiles ile ilgili görsel sonucu

Conan Exiles oyunu bomboş bir sandbox oyunu değildir. Tarihi elementlerle dolu antik medeniyetlerin gizemlerini çözmeye çalıştığımız derin bir maceradır.

conan exiles ile ilgili görsel sonucu

Tanrıların gücünden de faydalanarak düşmanlarınızı alt edin ve dünyayı karanlık güçler karşısında korurken kendi egemenlik alanınızı genişletin. Hiçten sonsuza doğru bir yolculuk.