Cyberpunk 2077, TW: Wild Hunt’tan Çok Daha Büyük Olacak

Bu yılın şimdiye kadar ki en büyük ve en iyi eleştirileri alan oyunu The Witcher III: Wild Hunt için aslında tanıtıma ihtiyaç yok. Ama belki Geralt of Rivia olarak Northern Kingdoms oyununa henüz adım atmış olabilirsiniz. CD Projekt Red’in muhteşem RPG oyunu ölçek ve kapsam bakımından gerçekten dikkat çekici. Bunun üzerine oyunun geliştirici ekibi, bilim kurgu oyunu Cyberpunk 2077‘nin şimdiye dek yaptıkları her şeyden çok çok daha büyük olacağını açıklarken doğal olarak heyecanlanıyorlar.

 Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

2012 yılında ilk açıklandığından beri gizemini koruyan Cyberpunk 2077,kült olma yolunda ilerliyor. CD Projekt Red’in The Witcher III: Wild Hunt ile bu yılın başlarında yakaladığı başarı göz önüne alınırsa bu hiç de zor görünmüyor. Oyunun görsel efektlerini hazırlayan sanatçı Jose Teixeira, Wild Hunt  için bu kadar karmaşık bir dünya yaratmanın Polonyalı oyun geliştirici ekibin ufkunu açtığına inanıyor ve şöyle devam ediyor:

“The Witcher 3’ü yaratmak gerçekten zorlu bir deneyim oldu. Cyberpunk bu deneyimden en iyi şekilde yararlanacak. Bunu garanti edebilirim.”