Street Fighter: Resurrection Ryu, Ken ve Nash İle Karşımıza Çıkacak

Geçtiğimiz aylarda Street Fighter’ın mini dizisi olan Resurrection’ın haberini sizlerle paylaşarak, Street Fighter’ın mini dizisi olacak Street Fighter: Resurrection haberini geçtiğimiz zamanlarda paylaşmıştık. Bu dizi Machinima tarafından hazırlanan bir live-action tarzı çalışma denebilir.

Street Fighter: Resurrection  Ken


2016 Mart ayında bizlerle buluşacak olan yapım, hem Ressurection’ı hem de yeni Street Fighter oyunu olan Street Fighter V‘in hikayesini içerecek. Bu da oyunseverlerin ilgisini biraz daha artacaktır.

Street Fighter: Resurrection  Nash


Daha önceki seri Assassin’s Fist’ten 10 sene sonrasını içeren hikaye, Nash karakterine ait. Ayrıca Ryu ve Ken rolleri ile Mike Moh ve Christian Howard’ı görmekteyiz. Charlie Nash karakterini ise Alain Mousi canlandırıyor. Kendisini X-Men Days of Future Past isimli filminden hatırlayabilirsiniz. Kendisinin bir kick-box’cu olması da bu role layık görülme sebeplerinden biri olabilir.

Assassin’s Fist‘in ardından gelecek olan Street Fighter: World Warrior‘un çekimleri devam etmekte olup konu olarak Ryu’nun üzerinde durulacak.