Bilim-Kurgu ve RPG’nin Bir Arada Olduğu ANTHEM’i Erken Oynayabileceğiz!

Electronic Arts,  PS4/Xbox One/PC için geliştirilen ve Mart 2019’da çıkması planlanan bilim kurgu RPG oyunu “Anthem” için yeni bir dağıtım modeli uygulayacağını açıkladı.

Hakkında tek bildiğimiz şey geçen sene, E3 2017’de gösterilen oynanış fragmanı olan Anthem’in 2019’da piyasaya süreceği onaylandı. Electronic Arts’ın basına sunduğu finans raporlarını içeren açıklamada ek olarak BioWare’in yeni oyunu oyun hakkında detaylar yer aldı. Açıklamaya göre, oyundaki her unsuru geniş bir oyuncu yelpazesi için tümüyle yeni bir deneyim sunacak

Anthem

Electronic Arts CEO’su Andrew Wilson, “Oyun en temelinde sosyal bir deneyim olacak ve oyunun takipçilerinin oyun topluluğuna katılıp erkenden oynayabilmeleri için yeni imkânlar oluşturacağız. Bu sayede oyunu onların dönüt ve önerilerine göre şekillendirip mükemmelleştireceğiz,” açıklamasında bulundu. Oyunun erken erişim ve Origin’den piyasaya sürülme durumu belirtilmedi. Oyunun mali yılın son ayında yayımlanacağı yazdığı için en geç “Mart 2019″da elimizde olmasını bekliyoruz.

Oyunun E3 2017 videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Sinema, anime, müzik