DOTA 2 – The International 9’a Hazır Mısınız? İşte Beklenen Tarihler

Geçtiğimiz günlerde Valve, dünyanın en büyük e-spor şampiyonalarından biri olan THE INTERNATIONAL 2019 ‘un tarihlerini açıkladı. Birincisi 2011 yılında Almanya’da düzenlenmişti. O zamana kadar görülmüş en büyük ödül havuzuyla duyurulan turnuva her yıl büyüyerek geçen sene itibariyle 25 milyon dolar ödül havuzuna ulaşmıştı. Bu sene ilk defa Asya kıtasında organize edilecek turnuvanın ana aşaması, 20-25 Ağustos tarihlerinde Shangai’de düzenlenecek.

The International 9'

 Katılan Takımlar 

3-4 ay kala katılacak olan bütün takımlar henüz netleşmemişken sadece 4 takım katılmayı garantileyebilen isim oldu. İşte o takımlar:

 

Rusya temsilcisi  Virtus.pro 


 Puppey’li  Team Secret 

 Çin Dotasından  Vici Gaming 


 Ve Birleşik Devletler temsilcisi  Evil Geniuses 

Kalan takımlar ise kazandıkları DPC puanları ve açık elemelerden gelecek. DPC puanlarını  bu linkten  takip edebilirsiniz.

Geçen sene katılan takımlar  bakalım bu sene yerlerini koruyabilecek mi?  Dokuzuncusu düzenlenecek turnuva bu sene de ödül havuzunu daha da büyütüp e-spor dünyasının en büyüğü olmaya devam edebilecek mi? Hangi takım Aegis’in üzerindeki şampiyonlar levhasına dahil olacak ve milyonlarca doların sahibi olacak? The International ‘ın Aegis’ini ikinci bir kez kaldırabilen olacak mı? Bütün bu soruların cevabını almamız için, bu büyük turnuva için son 4 ay. Eğer The International’a ilginizi çektiyse  20-25 Ağustos  tarihlerine bir plan yapmasanız iyi olur.

 

Siz de turnuva hakkında görüşlerinizi, beklentilerinizi, kimlerin katılacağına ve ödül havuzunun ne kadar yükseleceğine dair tahminlerinizi bizlerle yorumlarda paylaşabilirsiniz.