PS4, PS3 Oyunu BlazBlue: Central Fiction’a İlk Bakış

Famitsu, PS4 ve PS3 platformları için çıkacak oyun BlazBlue: Central Fiction’ın ilk ekran görüntülerini online olarak yayınladı.

Central Fiction 2Arcade dövüş oyununun konsol versiyonu daha önce açıklandığı gibi ev platformları için, bazıları tanıdık bazıları da orijinal ve yeni olmak üzere çeşitli eşsiz modlar içeriyor.Yayınlanan ekran görüntüleri Arcade Modu, V.S. Modu, Grim of Abyss Modu, Score Attack Modu ve Speed Star Modu içeriyor.

Central Fiction 23

Hikaye Modunda oyunun hikayesinin tadını macera oyun formatıyla çıkarabilirsiniz.Yeni oyun, onlarca saat süren yeni yazılmış bir hikaye içeriyor ve 2008’den beri geliştirilen ve kahraman Ragna’nın yıldızlaştığı  “Story of the Azure”’un final bölümünü de gösteriyor.

Central Fiction 2 4

Xblaze serisinden Es, oyunda oynanabilir karakterlerden biri olarak görünüyor. Mayuka Nomura’nın seslendirdiği Es, Xblaze’in kahramanı Toya Kagari’den önce ortaya çıkan gizemli bir kız olarak tarif ediliyor. Sevimli görünüşüne tezat oluşturacak şekilde yüksek mücadele yeteneklerine sahip. Kendisine verilen görevden başka bir şeyle ilgilenmiyor ve kendisiyle konuşmuyor. Ayrıca pudingi çok seviyor.

Central Fiction 255 Central Fiction blazblue

BlazBlue: Central Fiction, bu sonbaharda Japonya’da,  PS4 ve PS3 platformları için piyasaya sürülecek.