FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

X-Men: Apocalypse'in Sophie Turner'ı Kendi Jean Grey Rolünün Farkını Açıkladı

0

Game of Thrones'ta bahtsız prenses Sansa Stark'ı canlandıran ve bu rolle yıldızı parlayan Sophie Turner mayıs ayında vizyona girecek olan X-Men: Apocalypse'teki rolüne değindi. Filmde, Jean Grey'in gençliğini canlandıracak olan aktrist, rolünün; Famke Janssen'in Jean Grey'inden farkını açıkladı. Yıllardır, Famke Janssen'i telepatik mutant olarak gördüm ve onun karakterini tasviri harikaydı. Sophie, Janssen'in performansını överken oynadığı rolün, olgun Jean Grey'den farkından bahsetti.

TurnerGrey

"İki rol arasındaki farkın Famke'nin Jean Grey'inin genç, izole, güvensiz, çok yabancılaşmış, -diğer mutantlardan farkı olarak- çok güçlü olması olduğunu söyledi. Bu güce paralel olarak onun güvenlik açığının çok fazla olduğunu, tehlike arz ettiğini söyledi. Filmde Tye Sheridan'un canlandırdığı Cyclops'un ve Jean Grey'in yabancılaşma sürecinde birbirlerini bulmasını görmek çok güzel." diyerek sözlerini bitirdi.

Biz de Sophie Turner'ın Jean Grey'ini merakla beklemekteyiz.

X-Men: Apocalypse 27 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girecek.

Değerli okuyucumuz sizden bir ricamız var, yan tarafta(bilgisayar) veya aşağıda(mobil) göreceğiniz kanalımızın videolarına göz atıp kanalımıza abone olursanız, büyümemize ve daha çok içerik üretmemize destek vermiş olursunuz.

Önceki yazımız olanCaptain America: Civil War'un Crossbones ve Scarlet Witch Görselleri Paylaşıldı yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.