FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Marvel, Netflix'in Punisher Serisi Söylentileri İçin Spekülasyon Dedi

0

punisher

Hayranlar Daredevil'ın 2. sezonunda Jon Bernthal'ı Punisher olarak görecek olmaktan oldukça heyecanlılar. Bazı hayranlarsa karakterin spinoff'u olacağı söylentileri karşısında daha da fazla heyecanlanıyorlar.

Marvel Televizyon Başkan Yardımcısı Jeph Loeb, Digital Spy'a yaptığı açıklamada fanların söylentilere kendilerini fazla kaptırmaması gerektiğini şu sözlerle ifade etti:

"Bizim herhangi bir karakterimizi insanların benimsemesi ve daha fazla görmek istemesi tabiki bizim umudumuz ama bu söylentiler aslında şu an var olan şeylerin aksine insanların uydurduğu spekülasyonlardan ibaret."

Marvel Televizyonu'nun Netflix'te çalışılan bir çok projesi var. Jessica Jones serisi 2. sezonla yenilendi, Luke Cage ve Iron Fist serileri de henüz yayınlanmaya başlamadı. Bu dördü Defenders geçit serilerinde yer alacaktır.

Daredevil'ın 2. sezonu 18 Mart'ta yayınlanmaya başlayacak.

Değerli okuyucumuz sizden bir ricamız var, yan tarafta(bilgisayar) veya aşağıda(mobil) göreceğiniz kanalımızın videolarına göz atıp kanalımıza abone olursanız, büyümemize ve daha çok içerik üretmemize destek vermiş olursunuz.

Önceki yazımız olanCaptain America: Civil War'un Crossbones ve Scarlet Witch Görselleri Paylaşıldı yazımıza göz atmak ister misiniz?

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.