FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Wreck-It Ralph'ın Devam Filminin İsmi ve İçeriği Ortaya Çıktı!

0

Disney'in animasyon filmi olan Wreck-It Ralph'ın devamı olan film artık adına sahip. Hollywood Reporter'a göre, LasVegas'ta gerçekleşen CinemaCon'daki bir sunum sırasında Disney, filmin adının Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 olacağını açıkladı.

Daha önceden açıklandığı gibi, John C. Reilly, Sarah Silverman ve Jane Lynch'in de içinde bulunduğu ana ses aktörleri Wreck-It Ralph'teki rollerini tekrarlayacaklar. Oscar ödüllü Rich Moore (Zootopia) ve Phil Johnston tarafından yönetilecek olan filmin Mart 2018'de açılması planlanıyor.

Break the Internet adlı başlığından da anlaşılacağı gibi, ilk filmin odak noktası olan video oyunlar yerine bu sefer internetle alakadar olacağız gibi görünüyor.

Johnston, film duyurulduğunda; "Bu kez, Ralph'in enkazı internette tahribata yol açıyor. İnternet dünyası Ralph ve Vaneloppe'u göndermek için mükemmel bir yer. Alan çok geniş ve burada komedi için olanaklar sonsuz olabilir." dedi.

Wreck-It Ralph büyük bir başarıydı. Walt Disney Animation Studios'un önceki filmlerinden olan Tangled'ı geride bırakarak ilk haftada 50 milyon dolara yaklaşmıştı. Box Office Mojo'ya göre film, 165 milyon dolarlık bir bütçeyle küresel gişelerde 470 milyon dolardan fazla kazanmıştı.

Moore 2012'de, Nintendo'nun ikonik karakteri Mario'nun da filmde yer almasını umduğunu söylemişti. Bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceği belirsiz ancak Nintendo, filmlere artık daha açık olduklarını geçtiğimiz aylarda dile getirmişti.

Önceki yazımız olan War for the Planet of the Apes Fragmanından Kısa Kesit Yayınlandı! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.