Yeni Bir Söylenti: Mark Wahlberg, Marvel Stüdyolarıyla Gelecekteki Rolü Hakkında Buluşmuş Olabilir!

Mark Wahlberg

Yeni bir söylentiye göre Uncharted ve son iki Transformers filminin yıldızı Mark Wahlberg, bu yılın başlarında Marvel Stüdyoları ile tanıştıktan sonra ilk süper kahraman filmi rolüne imzasını atabilir!

Mark Wahlberg’ın Marvel Projelerinde Yer Alacağına Dair Haberi Ne Kadar Doğru Olabilir?

Full Circle Cinema adlı sitenin iddiasına göre Mark Wahlberg’in gelecekte bir Marvel projesinde yer alacağı konuşuluyor. Bu arada bir Sony yapımı olan Uncharted filminde Tom Holland ile beraber Almanya’nın Berlin ilindeki çekimlerde olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Bu konuşma birkaç ay önce gerçekleşti, bu yüzden herhangi bir gelişmeye yol açıp açmadıkları belirsiz. Wahlberg’in Marvel’ın dördüncü evre yapımlarından herhangi birinde görünmesi pek olası değil, ancak Thor: Love and Thunder veya Disney+ TV dizilerinden geçici rolüyle bir projede kolayca bir bölüm ayırabilirdi.

Mark Wahlberg, gişe rekorlarına yabancı değil ve Uncharted’ın yanı sıra, Transformers serisinin de bir parçası.  Ayrıca ünlü oyuncunun eğlenceli bir kimliği de var, bu yüzden MCU’ya hoş bir şekilde uyabilir.

Holland ile Sony’nin video oyunu uyarlamasında çalışmış olması, bir sonraki Örümcek Adam filmi için o oyuncuyla yeniden bir araya gelmesini izlemek eğlenceli olabilir. Ancak, onu MCU’da Avcı Kraven olarak tasvir edilebileceğimizden pek emin değiliz.