Taika Waititi İmzaladı: THOR 4 İçin Hazırlanın!

Marvel hayranlarını çok mutlu eden bir gelişme yaşandı: Hollywood Reporter’ın haberine göre Ragnarok ile Thor filmlerine farklı bir bakış getiren yönetmen Taika Waititi, Thor’un Marvel Sinematik Evreni içindeki dördüncü solo filmi Thor 4 için Marvel Stüdyoları’na geri dönecek. Waititi, Ragnarok’ta olduğu gibi filmi yazıp yönetecek.

Filmin ne zaman yayınlanacağına dair bir bilgimiz yok, aynı dördüncü fazda gelecek diğer MCU filmleri için olduğu gibi. Filmin adı da belli değil tabi. Ancak şunu biliyoruz ki Leonardo DiCaprio’nun yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Waititi’nin yapacağı canlı-aksiyon “Akira” anime uyarlaması filmi şimdilik askıya alındı. Öte yandan önümüzdeki günlerde gerçekleşecek San Diego Comic-Con’dan Marvel cephesine ait pek çok büyük haber alma olasılığımız yüksek.

Thor’un yeni filmi gelirse bu onu, Marvel Sinematik Evreni’nde dört solo filmi olan ilk ve tek kahraman yapacak. Thor en son Endgame’in sonunda Guardians ile bir yolculuğa başlarken görülmüştü. Bu hayranların kafasında Asgardians of the Galaxy çizgi roman uyarlaması temelli bir Guardians of the Galaxy vol. 3 filmi gelip gelmeyeceğine dair sorular oluşturmuştu. Ancak Thor’lu bir Guardians ekibi filmi yapılıyorsa Thor gibi bir markayı mutlaka filmin adına dahil etmek gerekirdi. Thor 4 gelirse Thor ve Guardians’ı ayrı ayrı kendi filmlerinde daha rahat izleme şansı buluruz.

THOR 4

Chris Hemsworth’un Yıldırım Tanrısı olarak role dönmesi beklense de Natalie Portman’ı kadın Thor Jane Foster olarak görsek fena olmaz mıydı? Sizin Thor 4’ten beklentileriniz neler, Ragnarok’ta heykelini gördüğümüz Beta Ray Bill? Sizce yönetmenin hayat verdiği Korg’u da bu yeni filmde görecek miyiz, ya Thor’un Ragnarok’tan kankası Hulk ya da Asgard’ın yeni hükümdarı Valkyrie? Spekülasyonlar açık.

Filme dair görüşlerinizi bizimle ve yazılarımızı arkadaşlarınızla ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.